Gość: laik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.05, 13:45 Jestem totalnym laikiem. Mam do wydrukowania coś z Acrobata. Zajmuje to ponad 200 stron. Chcialbym to to jakoś pomniejszyć (czcionke). Czy da się to jakoś zrobić???? Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: weldon Re: Acrobat???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.05, 13:57 PDF to pliki zamknięte. Podlegają pewnej obróbce tylko w acrobacie, ale w ograniczonym zakresie. Natomiast możesz przerzucić pdf-a do worda np. ABBY FineReaderem lub innym konwerterem i tam je obrabiać. _____________________ Wszystko, czego potrzebujesz w życiu, to nieuctwo i pewność siebie - wtedy masz zapewniony sukces. Link Zgłoś