Dodaj do ulubionych

Acrobat????

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.05, 13:45
Jestem totalnym laikiem. Mam do wydrukowania coś z Acrobata. Zajmuje to ponad
200 stron. Chcialbym to to jakoś pomniejszyć (czcionke). Czy da się to jakoś
zrobić????
Obserwuj wątek
    • Gość: weldon Re: Acrobat???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.05, 13:57
      PDF to pliki zamknięte.
      Podlegają pewnej obróbce tylko w acrobacie, ale w ograniczonym zakresie.
      Natomiast możesz przerzucić pdf-a do worda np. ABBY FineReaderem
      lub innym konwerterem i tam je obrabiać.

      _____________________

      Wszystko, czego potrzebujesz w życiu, to nieuctwo i pewność siebie
      - wtedy masz zapewniony sukces.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka