Dodaj do ulubionych

"Dyskryminacja" Firefoxa

15.05.05, 12:08
Mam taki problemik.
Otóż w pewnej zaprzyjaźnionej firemce handlującej m.in. telefonami
komórkowymi jest tzw. "stand alone" komputer, za pomocą którego sprzedawca
dokonuje na internetowych stronach operatorów różnych operacji (zawieranie
umów, zamówienia itp.). Dotychczasowy system WIN'2000 (łącze dsl) jest
niezależnie od zainstalowanego firewalla i antyvira w krótkim czasie zamulony
różnego rodzaju śmieciem. Pomyślałem, postawie im Suse 9.2 a tu DUPA!. Przy
próbie zalogowania się na stronie operatora pojawia się meldunek, że "z
przyczyn technicznych system nasz nie obsługuje przeglądarki Netscape i
dostępny jest tylko z przeglądarką od IE5.0 wzwyż.
Czy można to jakoś obejść?
Byłbym wdzięczny za każdą wskazówkę.
Obserwuj wątek
    • 13sw Re: "Dyskryminacja" Firefoxa 15.05.05, 13:14
      Spróbuj doinstalować takie rozszerzenie do Firefoxa (np. Configuration Mania),
      gdzie możesz pozmieniać wysyłaną przez przeglądarkę prezentację na tą z IE.
      Zadziała, o ile strona nie stosuje technik czysto-IE.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka