Gość: michal_u
IP: 217.153.99.*
16.08.05, 17:09
Po zainstalowaniu servicepacka 2 na laptopie z windowsem XP wszystko sie
posypalo. Komputer sam sie restartuje podczas ladowania systemu. Nie da sie
uruchomic windowsa nawet w trybie awaryjnym!
Czy ktos wie jak usunac servicepacka bez wchodzenia do windowsa?