Dodaj do ulubionych

Service pack 2 dla XP zablokowal komputer - pomocy

IP: 217.153.99.* 16.08.05, 17:09
Po zainstalowaniu servicepacka 2 na laptopie z windowsem XP wszystko sie
posypalo. Komputer sam sie restartuje podczas ladowania systemu. Nie da sie
uruchomic windowsa nawet w trybie awaryjnym!

Czy ktos wie jak usunac servicepacka bez wchodzenia do windowsa?
Obserwuj wątek
    • amon-ra Re: Service pack 2 dla XP zablokowal komputer - p 16.08.05, 19:47
      Gość portalu: michal_u napisał(a):

      > Czy ktos wie jak usunac servicepacka bez wchodzenia do windowsa?

      Przeinstalować system z oryginalnego nośnika.

      Czy na tym laptopie był może zainstalowany Norton Ghost?
      • diabel-tasmanski a co z punkatami przywracania systemu? 16.08.05, 21:14
        jak zrobiłeś to f8 przy starcie i działaj
        • Gość: michal_u Re: a co z punkatami przywracania systemu? IP: 217.153.99.* 17.08.05, 17:06
          Dzieki! Zrobilem instalacje naprawcza (zeby nie utracic danych) i teraz
          wszystko jest juz ok! Chyba nie bede drugi raz probowal instalowac tego
          servicepacka...

          pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka