izdawiro
17.10.05, 12:32
Ta płyta ma zintegrowaną grafikę (odpowiednik ATI RADEON X300). Czy to możliwe
żeby nie chodziły na niej gry takie jak The Sims 2, Collin McRalley 4,
Soldiers.A może coś jest nie tak z płytą, bo człowiek, który mi składał kompa
zapewniał, że to będzie chodziło. Proszę o radę. Czy muszę bezwzględnie
dokupić oddzielną kartę grafiki czy domagać się naprawy (wymiany) płyty
głównej? Acha objawy "nie chodzenia" tzn. po kilkudziesięciu minutach
restartuje się komputer. Procesor jest AMD Sempron 2800+, 1GB RAM