Dodaj do ulubionych

problem z płytą MSI RS 480M

17.10.05, 12:32
Ta płyta ma zintegrowaną grafikę (odpowiednik ATI RADEON X300). Czy to możliwe
żeby nie chodziły na niej gry takie jak The Sims 2, Collin McRalley 4,
Soldiers.A może coś jest nie tak z płytą, bo człowiek, który mi składał kompa
zapewniał, że to będzie chodziło. Proszę o radę. Czy muszę bezwzględnie
dokupić oddzielną kartę grafiki czy domagać się naprawy (wymiany) płyty
głównej? Acha objawy "nie chodzenia" tzn. po kilkudziesięciu minutach
restartuje się komputer. Procesor jest AMD Sempron 2800+, 1GB RAM
Obserwuj wątek
    • Gość: Carloss3 Re: problem z płytą MSI RS 480M IP: *.mikrus.pw.edu.pl 17.10.05, 20:58
      Colin4 to może nie dziąłać na tej karcie,ale Simsy powinny chodzić spoko...
      może musisz coś skonfigurować w menu Ekran>Ustawienia>ATI Radeon itd.
      • Gość: niktabc@vp.pl Re: problem z płytą MSI RS 480M IP: *.toya.net.pl 17.10.05, 22:26
        moment moment moment!!!

        jeśli resetuje sie komp to
        1) sprawdź pamięc www.memtest86.com
        2) sprawdź zasilacz
        3) TEMPERATURY - TO NAJWAŻNIEJSZE wydaje mi się ze po prostu przegrzewa się
        komputer i tyle

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka