Dodaj do ulubionych

nadpisalem CDR

IP: *.tlsa.pl 17.10.02, 15:28
przy zapisywaniu kolejnej sesji na cdr nie odhaczylem, ze cos tam juz jest i nagrala mi sie nowa TOC i nie widze starych rzeczy. jest jakis sposob na odzyskanie danych.
pzdr
Obserwuj wątek
    • mlekota Re: nadpisalem CDR 17.10.02, 22:44
      Musisz zainstalować NERO pod Windows 95/98/ME. Pod
      Windows NT, w tym 2000 i XP ta funkcja niestety nie działa.
      Włóż płytę do napędu, weź właściwości tego napędu i
      zobaczysz, że jest tam dodatkowa zakładka. Pozwoli ci ona
      wybrać, która sesja z płyty CD ma być widoczna. Uczyń
      widoczną tą, która ci zniknęła, następnie otwórz dysk w
      Eskploratorze i skopiuj sobie pliki na dysk twardy. Gotowe.
      • johndoe Re: nadpisalem CDR 18.10.02, 13:27
        thanks

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka