Gość: johndoe IP: *.tlsa.pl 17.10.02, 15:28 przy zapisywaniu kolejnej sesji na cdr nie odhaczylem, ze cos tam juz jest i nagrala mi sie nowa TOC i nie widze starych rzeczy. jest jakis sposob na odzyskanie danych. pzdr Link Zgłoś Obserwuj wątek
mlekota Re: nadpisalem CDR 17.10.02, 22:44 Musisz zainstalować NERO pod Windows 95/98/ME. Pod Windows NT, w tym 2000 i XP ta funkcja niestety nie działa. Włóż płytę do napędu, weź właściwości tego napędu i zobaczysz, że jest tam dodatkowa zakładka. Pozwoli ci ona wybrać, która sesja z płyty CD ma być widoczna. Uczyń widoczną tą, która ci zniknęła, następnie otwórz dysk w Eskploratorze i skopiuj sobie pliki na dysk twardy. Gotowe. Link Zgłoś