08.12.05, 13:47
Powiedzcie mi ile może kosztowac zlożenie komputera o przecietnych
parametrach z przecietna grafiką, bez monitora , z nagrywarką do cd i dvd ?
pozdrawiam Ulka
Obserwuj wątek
    • paul_78 Re: ulka 08.12.05, 13:51
      Ok. 1200 złotych.
    • ncc1701-d Re: ulka 08.12.05, 13:55
      Płyta główna: 180-980zł
      Procesor: 250-2400zł
      Obudowa: 80-500zł
      Zasilacz: 70-400zł
      Dysk twardy: 200-800zł
      Napęd FDD: 50-250zł
      Nagrywarka DVD: 150-800zł
      Karta graficzna: 200-3000zł
      Pamięć ram 512 Mb: 170-400zł
      Karta dźwiękowa: 100zł, lub zintegrowana na płycie głównej
      Karta sieciowa: 80-300zł, może być zintegrowana na płycie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka