Gość: Kuba
IP: *.acn.waw.pl
26.10.02, 17:29
Mam problem z kompem. Dwa dni temu "wyczyściłem" komputer i wgrałem Win98.
Wyskakuje kilka dziwnych komunikatów:
1 pliki ZIP po ściągnięciu z netu są niepełne
2 program (Patch do Counter-Strike) nie chce się zainstalować, wyskakuje
komunikat: "Ta operacja możliwa jest tylko w trybie win32"
3 Oryginalna gra "D2:Lord of Destruction" nie działa: po włożeniu
płytki "odpala się" autorun lecz później windows nie wykrywa płytki(?)
ps zainstalowałem wszystkie sterowniki