Dodaj do ulubionych

POMOCY-KOMP WARIUJE

IP: *.acn.waw.pl 26.10.02, 17:29
Mam problem z kompem. Dwa dni temu "wyczyściłem" komputer i wgrałem Win98.
Wyskakuje kilka dziwnych komunikatów:
1 pliki ZIP po ściągnięciu z netu są niepełne
2 program (Patch do Counter-Strike) nie chce się zainstalować, wyskakuje
komunikat: "Ta operacja możliwa jest tylko w trybie win32"
3 Oryginalna gra "D2:Lord of Destruction" nie działa: po włożeniu
płytki "odpala się" autorun lecz później windows nie wykrywa płytki(?)
ps zainstalowałem wszystkie sterowniki
Obserwuj wątek
    • Gość: Tobi Re: POMOCY-KOMP WARIUJE IP: *.punkt.pl 26.10.02, 23:04
      To moze jeszcze raz go sformatuj?
      • Gość: Kuba Re: POMOCY-KOMP WARIUJE IP: *.acn.waw.pl 26.10.02, 23:27
        na zasadzie: do trzech raz sztuka ?
        bo 2 x już było :-((
        • alfalfa Re: POMOCY-KOMP WARIUJE 27.10.02, 00:28
          Radzę XP pro i powinno być ok, również na przyszłość. Tylko przydałoby się
          256MB RAM...
          pzdr.
          • Gość: Kuba Re: POMOCY-KOMP WARIUJE IP: *.acn.waw.pl 27.10.02, 00:49
            256 - od dawna.
            Pod XP nie chodzi część rzeczy, które mam.
            Z drugim kompem nie ma takich problemów.
    • Gość: MICHAŁ Re: POMOCY-KOMP WARIUJE IP: *.stacje.agora.pl 28.10.02, 15:48
    • Gość: MICHAŁ Re: POMOCY-KOMP WARIUJE IP: *.stacje.agora.pl 28.10.02, 15:49
      Zapewne komp jest przepakowany
      • Gość: Kuba Re: POMOCY-KOMP WARIUJE IP: *.acn.waw.pl 28.10.02, 18:20
        Na jednym dysku jest 10 giga wolnego miejsca, na drugim 1,7, trzeci to aż 30
        giga wolnego, nie znam systemu, który tyle zajmuje chyba, że Bill G. wypuścił
        nowe cudo ;)
    • Gość: obs Re: POMOCY-KOMP WARIUJE IP: *.dip.t-dialin.net 28.10.02, 20:28
      Jaki masz "board"? Niektóre wymagają ( np. Gigabyte ) instalacji tzw. Win-95
      patch. Nie pamiętam dokładnie nazwy. Jest na CD do płyty głównej. Można też
      ściągnąć z internetu.
      Ewentualnie BIOS-Update.
      • Gość: Kuba Re: POMOCY-KOMP WARIUJE IP: *.acn.waw.pl 28.10.02, 20:55
        Zgadza się płyta jest Gigabyte'a ale przedtem instalowałem już kilka razy
        windoze na kompie i nie miałem kłopotów.
        Wielkie dzięki za rady ale mój problem już się skończył, bo skombinowałem sobie
        milenijne okienka :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka