alicja513 14.01.06, 20:33 Czy są jakieś strony internetowy, z których można ściągać filmy DVD? Link Zgłoś Obserwuj wątek
neder Re: DVD skąd ściągnąć 14.01.06, 22:00 zależy jakiego programu do ściągania chcesz uzywać. Tylko proszę nie pytaj jaki najlepszy bo to dyskusja powtarzająca sie co tydzień tu i na Forum Internet. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki. pzdr Link Zgłoś
mbucz Re: DVD skąd ściągnąć 14.01.06, 22:06 Jesli skorzystasz z: www.emule-project.net/ to będzie OK;) Link Zgłoś
neder Re: DVD skąd ściągnąć 14.01.06, 22:12 Ja bym chyba dostala pie..a chcąc ściągnąć dvd (średnio 4GB) przy pomocy e-mule, będąc początkującym użytkownikiem (a tak mogę wnioskować;)) i czekając na rozkręcenie sie programu. Ech, mialo nie być dyskusji. Mam slabą wolę ;D Link Zgłoś
mbucz Re: DVD skąd ściągnąć 14.01.06, 22:21 Ogólnie trzeba się pogodzic z tym, że ściąganie przez P2P DVD jest zajęciem czasochłonnym;) Być może autorka nie wie, że DVD są ripowane (Divx, Xvid) i wtedy to już do przełknięcia. Link Zgłoś
Gość: user Re: DVD skąd ściągnąć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.06, 22:22 Po co ściągać film "w formacie DVD", jak można ściągnąć w formacie "avi" (mniej zajmuje, a gorsza jakość nie zauważalna), a potem przerobić go na DVD np w programie 'WinAvi Video Converter' :) Link Zgłoś
m.gregor Re: DVD skąd ściągnąć 14.01.06, 22:23 Neder ma racje. Ja bym raczej polecil www.torrenty.org albo www.torrent.net.pl P.S.: neder a co z Twoim netem? Mialo nie byc a jest... Link Zgłoś
neder Re: DVD skąd ściągnąć 14.01.06, 22:27 > P.S.: neder a co z Twoim netem? Mialo nie byc a jest... Jest od wczoraj. Przez 2 tygodnie nie bylo. No, nawet nie zauważyleś... Ale kreeeeeeeeeecha ;P Link Zgłoś
m.gregor Re: DVD skąd ściągnąć 14.01.06, 22:29 No takie faux pas ;-) Normalnie pojde sie pobiczowac troszke ;-) Link Zgłoś
mbucz Re: DVD skąd ściągnąć 14.01.06, 22:29 > Neder ma racje. Bleeee, nie nawidzę nie mieć racji... ;D Link Zgłoś
m.gregor Re: DVD skąd ściągnąć 14.01.06, 22:30 Ja tez...i Neder tez...ale sam rozumiesz...to kobieta...i to ladna...;-> Link Zgłoś
mbucz Re: DVD skąd ściągnąć 14.01.06, 22:34 A ja myslałem m.gregor, że jesteś ponad to... echhh... Link Zgłoś
m.gregor Re: DVD skąd ściągnąć 15.01.06, 11:57 A ja myslalem ze facet faceta zrozumie...:-( Link Zgłoś
neder Re: DVD skąd ściągnąć 14.01.06, 22:34 > Ja bym raczej polecil www.torrenty.org czy ta strona jest od dawna? wygląda mi na nstepcę tdt.org (czy jakoś tak). W każdym razie ja też dziekuję za linka ;) pzdr Link Zgłoś
Gość: ghościu Re: DVD skąd ściągnąć IP: *.lodz.dialog.net.pl 15.01.06, 10:35 następca TDT jest tutaj www.torrent.net.pl/index.php(skrzynka browara kto się tam zarejestruje) P.s Do ciagniecia polecam uTorrent amnezja.org/modules.php?name=News&file=article&sid=9757 mało obciąża system pliczek wielkosci 170 kb Link Zgłoś
Gość: T-800 Re: DVD skąd ściągnąć IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 15.01.06, 10:17 Nawet jeśli uda Ci się znaleźć dobre źródło z filmami DVD do ściągnięcia, to większość z nich będzie w oryginalnej wersji - bez polskiej wersji językowej a nawet bez polskich podpisów. Link Zgłoś
arius5 Re: DVD skąd ściągnąć 15.01.06, 20:03 Niektorym to nie przeszkadza, ze sa w oryginalnej wersji. Link Zgłoś