Dodaj do ulubionych

DVD skąd ściągnąć

14.01.06, 20:33
Czy są jakieś strony internetowy, z których można ściągać filmy DVD?
Obserwuj wątek
    • neder Re: DVD skąd ściągnąć 14.01.06, 22:00
      zależy jakiego programu do ściągania chcesz uzywać. Tylko proszę nie pytaj jaki
      najlepszy bo to dyskusja powtarzająca sie co tydzień tu i na Forum Internet.
      Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki.
      pzdr
      • mbucz Re: DVD skąd ściągnąć 14.01.06, 22:06
        Jesli skorzystasz z:
        www.emule-project.net/
        to będzie OK;)
        • neder Re: DVD skąd ściągnąć 14.01.06, 22:12
          Ja bym chyba dostala pie..a chcąc ściągnąć dvd (średnio 4GB) przy pomocy
          e-mule, będąc początkującym użytkownikiem (a tak mogę wnioskować;)) i czekając
          na rozkręcenie sie programu. Ech, mialo nie być dyskusji. Mam slabą wolę ;D
          • mbucz Re: DVD skąd ściągnąć 14.01.06, 22:21
            Ogólnie trzeba się pogodzic z tym, że ściąganie przez P2P DVD jest zajęciem
            czasochłonnym;) Być może autorka nie wie, że DVD są ripowane (Divx, Xvid) i
            wtedy to już do przełknięcia.
          • Gość: user Re: DVD skąd ściągnąć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.06, 22:22
            Po co ściągać film "w formacie DVD", jak można ściągnąć w formacie "avi" (mniej
            zajmuje, a gorsza jakość nie zauważalna), a potem przerobić go na DVD np w
            programie 'WinAvi Video Converter' :)
          • m.gregor Re: DVD skąd ściągnąć 14.01.06, 22:23
            Neder ma racje. Ja bym raczej polecil www.torrenty.org albo
            www.torrent.net.pl

            P.S.: neder a co z Twoim netem? Mialo nie byc a jest...
            • neder Re: DVD skąd ściągnąć 14.01.06, 22:27
              > P.S.: neder a co z Twoim netem? Mialo nie byc a jest...

              Jest od wczoraj. Przez 2 tygodnie nie bylo. No, nawet nie zauważyleś... Ale
              kreeeeeeeeeecha ;P
              • m.gregor Re: DVD skąd ściągnąć 14.01.06, 22:29
                No takie faux pas ;-) Normalnie pojde sie pobiczowac troszke ;-)
            • mbucz Re: DVD skąd ściągnąć 14.01.06, 22:29
              > Neder ma racje.

              Bleeee, nie nawidzę nie mieć racji...

              ;D
              • m.gregor Re: DVD skąd ściągnąć 14.01.06, 22:30
                Ja tez...i Neder tez...ale sam rozumiesz...to kobieta...i to ladna...;->
                • mbucz Re: DVD skąd ściągnąć 14.01.06, 22:34
                  A ja myslałem m.gregor, że jesteś ponad to...
                  echhh...

                  • m.gregor Re: DVD skąd ściągnąć 15.01.06, 11:57
                    A ja myslalem ze facet faceta zrozumie...:-(
            • neder Re: DVD skąd ściągnąć 14.01.06, 22:34
              > Ja bym raczej polecil www.torrenty.org

              czy ta strona jest od dawna? wygląda mi na nstepcę tdt.org (czy jakoś tak). W
              każdym razie ja też dziekuję za linka ;)
              pzdr
              • Gość: ghościu Re: DVD skąd ściągnąć IP: *.lodz.dialog.net.pl 15.01.06, 10:35
                następca TDT jest tutaj www.torrent.net.pl/index.php(skrzynka browara kto się tam zarejestruje)
                P.s Do ciagniecia polecam uTorrent amnezja.org/modules.php?name=News&file=article&sid=9757 mało obciąża system pliczek wielkosci 170 kb
    • Gość: T-800 Re: DVD skąd ściągnąć IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 15.01.06, 10:17
      Nawet jeśli uda Ci się znaleźć dobre źródło z filmami DVD do ściągnięcia, to
      większość z nich będzie w oryginalnej wersji - bez polskiej wersji językowej a
      nawet bez polskich podpisów.
      • m.gregor Re: DVD skąd ściągnąć 15.01.06, 11:58
        E tam...Plotki...
        • arius5 Re: DVD skąd ściągnąć 15.01.06, 20:03
          Niektorym to nie przeszkadza, ze sa w oryginalnej wersji.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka