latrator5
29.01.06, 14:38
no to mam linuxa. mandrake 10.1 mandriva 2006 mi nie poszla. sam nie wiem
czemu. niby wszystko okej, lilo wyskakuje ale kde sie nie uruchamia tylko
restartuje kompa od razu i tak w kolko. kupilem inna plytke z mandriva i
chcialem zrobic upgrade'a z mandrake. ale to samo.
pierwsze wrazenie pozytywne. troche sie jeszcze gubie. ucze sie bo to wszystko
nowe. dzisiaj udalo mi sie odpalic ACPI. ale jest ostrzezenie ze moze chodzic
niestabilnie hibernacja. zobaczymy. przede mna jeszcze podlaczenie do
internetu. ale zajme sie tym jutro. dzisiaj jeszcze chce zainstalowac
konquerora, firefoxa i thunderbirda. prolem w tym ze nie wiem jak instalowac.
przyzwyczajenie z windy to szukanie pliku egzekucyjnego ale nie widze
takowego. jak sie wlasciwie instaluje programy w linuxie?
pozdro