Dodaj do ulubionych

nero vision

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.06, 18:38
aaa! musze zrobic film w tym programie, a czegokolwiek bym nie próbowała tam
wrzucic, wszystko mi sie zacina. co robic? zaznaczam, ze w innych
odtwarzaczach wszystko trzyma sie pionu ;/
Obserwuj wątek
    • Gość: marta Re: nero vision IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.06, 15:06
      bardzo ładnie prosze ;]
    • Gość: hugò Re: nero vision IP: *.pool212131.interbusiness.it 31.03.06, 15:37
      the solution:
      www.arkanon.com
      • Gość: marta Re: nero vision IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.06, 19:42
        łot da fak? :P tym jezykiem akurat nie operuje... ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka