Gość: marta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.06, 18:38 aaa! musze zrobic film w tym programie, a czegokolwiek bym nie próbowała tam wrzucic, wszystko mi sie zacina. co robic? zaznaczam, ze w innych odtwarzaczach wszystko trzyma sie pionu ;/ Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: marta Re: nero vision IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.06, 15:06 bardzo ładnie prosze ;] Link Zgłoś
Gość: hugò Re: nero vision IP: *.pool212131.interbusiness.it 31.03.06, 15:37 the solution: www.arkanon.com Link Zgłoś
Gość: marta Re: nero vision IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.06, 19:42 łot da fak? :P tym jezykiem akurat nie operuje... ;) Link Zgłoś