IP: *.eu.org 30.03.06, 19:59
Jak uruchomic gadu gadu na Slaxie?
Obserwuj wątek
    • Gość: k Re: GADU... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.06, 22:08
      a co to jest ????????????
      • f.lamer gadu-gadu to taki komunikator 31.03.06, 21:38
    • Gość: tymon99 Re: GADU... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.03.06, 23:27
      regulamin Gadu wyraźnie zabrania korzystania z innych klientów niż Gadu Gadu,
      ale żyć jakoś trzeba.. więc polecam Kadu:
      kadu.net/wiki/index.php/Pobierz:Slackware
      ponadto: GnuGadu, javujavu, Gaim i kilka innych do wyboru..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka