Gość: tomek_ca
IP: 38.116.207.*
07.04.06, 04:12
zmienilem monitor na troszke nowszy (lepszy i wiekszy), niestey zachowuje sie
on conajmniej dziwnie w trybie tekstowym. po odpaleniu PeCeta i w trybie
tekstowym (np. DOS) literki sa porozciagane i poprzesuwane na tyle, ze praca w
zasadzie jest niemozliwa. przyciskami na monitorze nie da sie wiele tego
poprawic - nie wszystkie funkcje dzialaja. synchro po starcie 56Hz po kilku
sec. 70Hz ????
po zaladowaniu windy lub X'ow dziala jak zloto!!! probowalem zmniejszyc
rozdzielczosc, czestotliwosc V, ilosc kolorow by zasymulowac 'text' bez efektu...
czy jest na to jakis sposob - np. potencjometry, trymery do podkrecenia pod
obudowa??
pozdr. tomek