Dodaj do ulubionych

shell. dll

23.05.06, 13:29

Program nie chce sie samoczynnie uruchomić,wyskakuje powiadomienie:

Nie można odnaleźć SHELL.DLL
a potem:
"Nie mozna odnaleźć pliku G:\start.exe
plik start.exe jest,ale po kliknięciu na "niego" nic sie nie dzieje?
jak to otworzyć?
Obserwuj wątek
    • Gość: asa Re: shell. dll IP: *.prz.edu.pl 23.05.06, 13:30
      www.google.pl/search?hl=pl&q=shell.dll&btnG=Wyszukaj+w+Google&lr=
    • drops22 Re: shell. dll 23.05.06, 14:05


      tyle tego tam jest ze juz nie wiem co mam zrobic?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka