Gość: Artur
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
29.08.06, 15:11
Wiem, ze jest to forum o komputerach, ale może ktoś z Was zna się na również
telefonach komórkowych?
Czy i jak można całkowicie zablokować odbieranie sms-ów?
Mam Segama, i nie chcę otrzymywać żadnych smsów, co zrobić?
Wiem, że firma wysyła wazne informacje sms-ami, ale czy nie można inaczej?
Czy są dostepne aparaty telefoniczne bez opcji sms?
Poradzicie coś?