IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.06, 15:11
Wiem, ze jest to forum o komputerach, ale może ktoś z Was zna się na również
telefonach komórkowych?

Czy i jak można całkowicie zablokować odbieranie sms-ów?
Mam Segama, i nie chcę otrzymywać żadnych smsów, co zrobić?
Wiem, że firma wysyła wazne informacje sms-ami, ale czy nie można inaczej?
Czy są dostepne aparaty telefoniczne bez opcji sms?
Poradzicie coś?
Obserwuj wątek
    • Gość: Artur Re: sms-y IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.06, 16:52
      Nikt nic nie poradzi?
    • t-800 Re: sms-y 29.08.06, 17:11
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=75
      • hawli Re: sms-y 29.08.06, 18:25
        dzwoniłes do biura obsługi? może oni coś poradzą. sms to podstawowa usługa więc
        nie sądze zeby jakiś aparat jej nie miał...chyba ze sie go jakoś popsuje.
        ewentualnie można by wgrać jakiś oporgramowanie które nie bedzie odbierało
        smsów,ale nie wiem czy coś takiego bedzie działac.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka