durran 22.10.06, 18:00 Prosba o porade.Zainstalowalem linox-a majac XP, sformatowalem partycje z linux-em i mam problem z lilo. Jak usanac ten program rozruchowy z poziomu Windowsa?Pozdrawiam Link Zgłoś Obserwuj wątek
m.gregor Re: Lilo 22.10.06, 18:07 Tworzysz dyskietke startowa Windows XP. Startujesz z niej komputer. Wpisujesz: fdisk /mbr i lilo zniknie. Link Zgłoś