Gość: heniek IP: *.fn.pl / 172.16.78.* 03.04.03, 21:28 kupilem plyte MSI K7T266 Pro2-A (MS-6380E) ,bo powiedzieli w sklepie ze jest bardzo dobra.Teraz mam watpliwosci.Czy ktos zna ten model??? Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Obywatel Re: plyta glowna IP: *.ists.pl / 192.168.2.* 03.04.03, 22:08 Nie wiem dlaczego MSI się akurat tą płytą nie chwali (albo nie potrafię jej znaleźć), ale zobacz na podobną: www.msi.com.tw/program/products/mainboard/mbd/pro_mbd_detail.php?UID=386&MODEL=MS-6593 Nie piszesz ile za nią dałeś, ale do nowości ona nie należy. Kupując teraz raczej stawiałbym na coś nowszego, jak na przykład seria KT4V. Link Zgłoś
Gość: heniek Re: plyta glowna IP: *.fn.pl / 172.16.78.* 03.04.03, 23:50 Obywatel strone ta juz przegladalem wczesniej i tez jej tam nie znalazlem.Moze jest to jakas plyta przedpotopowa?Dalem za nia 350 zl. Link Zgłoś
Gość: Pollak Re: plyta glowna MSI IP: *.ostrowiec.dialup.inetia.pl 04.04.03, 04:01 Gość portalu: Obywatel napisał(a): > Nie piszesz ile za nią dałeś, ale do nowości ona nie należy. Kupując teraz > raczej stawiałbym na coś nowszego, jak na przykład seria KT4V. MSI KT4V KT400 DDR 333 kosztuje 365 PLN brutto na www.dekanex.pl/cennik.html Link Zgłoś
Gość: wiwa Re: plyta glowna IP: *.nyc.rr.com 04.04.03, 02:09 Gość portalu: heniek napisał(a): > kupilem plyte MSI K7T266 Pro2-A (MS-6380E) ,bo powiedzieli w sklepie ze > jest bardzo dobra.Teraz mam watpliwosci.Czy ktos zna ten model??? Do nowosci to ta plyta na pewno nie nalezy, ale ma pare ciekawych rozwiazan, ajk np. USB2 i USB1 na plycie. W sumie, na pewno warta pieniedzy ktore za nia dales. Zobacz pelny opis na tej stronie: www.pchardware.ro/Reviews/review.php? id=140 Link Zgłoś
Gość: heniek Re: plyta glowna IP: *.fn.pl / 172.16.78.* 04.04.03, 03:10 dzieki wiwa juz cos wiem Link Zgłoś
Gość: ssaczek Re: plyta glowna IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 04.04.03, 08:12 Jadę na tej płycie od lipca zeszłego roku i muszę powiedzieć, iż jestem bardzo zadowolony, Był okres kiedy zapakowałem ją dokładnie: 2x HDD (Segate, Maxtor) , 2x nagrywarka (NEC, Liteon) do tego Radeon 9000, SB 4,1, modem, 512 DDRAM i wszystko to działa bezbłędnie, praktycznie nie miałem jeszcze przypadku problemu z dokładanym osprzętem, jak sam czegoś nie nawywijam to żadnych zwisów. Raz doprowadziłem procek (Athlon 1700XP) do 65 stopni i troszkę zaczęło wonieć ale nic się nie stało założyłem dodatkowy wentylator na obudowę i wszystko jest OK. Link Zgłoś
Gość: heniek Re: plyta glowna IP: *.fn.pl / 172.16.78.* 04.04.03, 17:17 no to troche uspokoiles mnie ssaczek Link Zgłoś