Dodaj do ulubionych

plyta glowna

IP: *.fn.pl / 172.16.78.* 03.04.03, 21:28
kupilem plyte MSI K7T266 Pro2-A (MS-6380E) ,bo powiedzieli w sklepie ze
jest bardzo dobra.Teraz mam watpliwosci.Czy ktos zna ten model???
Obserwuj wątek
    • Gość: Obywatel Re: plyta glowna IP: *.ists.pl / 192.168.2.* 03.04.03, 22:08
      Nie wiem dlaczego MSI się akurat tą płytą nie chwali (albo nie potrafię jej
      znaleźć), ale zobacz na podobną:
      www.msi.com.tw/program/products/mainboard/mbd/pro_mbd_detail.php?UID=386&MODEL=MS-6593
      Nie piszesz ile za nią dałeś, ale do nowości ona nie należy. Kupując teraz
      raczej stawiałbym na coś nowszego, jak na przykład seria KT4V.
      • Gość: heniek Re: plyta glowna IP: *.fn.pl / 172.16.78.* 03.04.03, 23:50
        Obywatel strone ta juz przegladalem wczesniej i tez jej tam nie znalazlem.Moze
        jest to jakas plyta przedpotopowa?Dalem za nia 350 zl.
      • Gość: Pollak Re: plyta glowna MSI IP: *.ostrowiec.dialup.inetia.pl 04.04.03, 04:01
        Gość portalu: Obywatel napisał(a):

        > Nie piszesz ile za nią dałeś, ale do nowości ona nie należy. Kupując teraz
        > raczej stawiałbym na coś nowszego, jak na przykład seria KT4V.

        MSI KT4V KT400 DDR 333 kosztuje 365 PLN brutto na
        www.dekanex.pl/cennik.html
    • Gość: wiwa Re: plyta glowna IP: *.nyc.rr.com 04.04.03, 02:09
      Gość portalu: heniek napisał(a):

      > kupilem plyte MSI K7T266 Pro2-A (MS-6380E) ,bo powiedzieli w sklepie ze
      > jest bardzo dobra.Teraz mam watpliwosci.Czy ktos zna ten model???
      Do nowosci to ta plyta na pewno nie nalezy, ale ma pare ciekawych rozwiazan,
      ajk np. USB2 i USB1 na plycie. W sumie, na pewno warta pieniedzy ktore za nia
      dales.
      Zobacz pelny opis na tej stronie: www.pchardware.ro/Reviews/review.php?
      id=140
      • Gość: heniek Re: plyta glowna IP: *.fn.pl / 172.16.78.* 04.04.03, 03:10
        dzieki wiwa juz cos wiem
        • Gość: ssaczek Re: plyta glowna IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 04.04.03, 08:12
          Jadę na tej płycie od lipca zeszłego roku i muszę powiedzieć, iż jestem bardzo
          zadowolony,
          Był okres kiedy zapakowałem ją dokładnie: 2x HDD (Segate, Maxtor) , 2x
          nagrywarka (NEC, Liteon) do tego Radeon 9000, SB 4,1, modem, 512 DDRAM i
          wszystko to działa bezbłędnie, praktycznie nie miałem jeszcze przypadku
          problemu z dokładanym osprzętem, jak sam czegoś nie nawywijam to żadnych
          zwisów. Raz doprowadziłem procek (Athlon 1700XP) do 65 stopni i troszkę
          zaczęło wonieć ale nic się nie stało założyłem dodatkowy wentylator na obudowę
          i wszystko jest OK.
          • Gość: heniek Re: plyta glowna IP: *.fn.pl / 172.16.78.* 04.04.03, 17:17
            no to troche uspokoiles mnie ssaczek
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka