Dodaj do ulubionych

CD-ROM Pomocy!

IP: *.tvk.torun.pl 12.01.07, 08:25
Mam dziwny problem z CDRomem. nie mogę w nim odtwarzać płyt, ale nie dlatego,
że ich nie czyta, tylko dlatego, że restartuje to kompa! Czyta te płyty, bo
czasem przed restartem pochodzi trochę i widzę, że działa jak powinien. A
potem ciach i restart. Zwłaszcza jak wkładam następną płytę. Wiecie w czym
może być problem? Bardzo proszę o pomoc...
Obserwuj wątek
    • Gość: Szpaq Re: CD-ROM Pomocy! IP: 195.116.211.* 12.01.07, 09:11
      Może zasilacz za słaby? Ja miałem CDrom ktory zawsze restartował kompa w
      momencie kiedy zaczynal dzialac laser(mrugniecie diody)
      • Gość: kozborn Re: CD-ROM Pomocy! IP: *.tvk.torun.pl 12.01.07, 09:20
        dotychczas wszystko było ok. A teraz widze, że na przykład CD audio odtwarza, a
        z CD z danymi trochę poczyta i zaraz restart. A jeśli zasilacz to co z tym zrobić?
        • Gość: Szpaq Re: CD-ROM Pomocy! IP: 195.116.211.* 12.01.07, 09:25
          Podaj jaki sprzet masz oraz jaki zasliacz(jezeli to on to pomoze tylko wymiana)
          • Gość: kozborn Re: CD-ROM Pomocy! IP: *.tvk.torun.pl 12.01.07, 09:27
            Samsung WriteMaster SH-W162C
            • Gość: kozborn Re: CD-ROM Pomocy! IP: *.tvk.torun.pl 12.01.07, 09:43
              Chociaż to jest różnie. Czasem po audio też się restartuje.
              • jaki71 Re: CD-ROM Pomocy! 12.01.07, 10:08
                Zasilacz pada na 99%, 1% to moze byc plyta lub co innego.
                • Gość: kozborn Re: CD-ROM Pomocy! IP: *.tvk.torun.pl 12.01.07, 10:17
                  a naprawa czegoś takiego to duży problem? I czy drogo?
                  • jaki71 Re: CD-ROM Pomocy! 12.01.07, 11:25
                    Pierwszy z brzegu sklep:

                    www.bitcomputer.pl/catalogue.php?category=143
                    I raczej nie kupuj zasilacza ponizej 300W, najlepiej bylo by cos kolo 350W
                    • jaki71 Re: CD-ROM Pomocy! 12.01.07, 11:27
                      www.bitcomputer.pl/product.php?id=4379
                      Ten bedzie ok :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka