Gość: kozborn
IP: *.tvk.torun.pl
12.01.07, 08:25
Mam dziwny problem z CDRomem. nie mogę w nim odtwarzać płyt, ale nie dlatego,
że ich nie czyta, tylko dlatego, że restartuje to kompa! Czyta te płyty, bo
czasem przed restartem pochodzi trochę i widzę, że działa jak powinien. A
potem ciach i restart. Zwłaszcza jak wkładam następną płytę. Wiecie w czym
może być problem? Bardzo proszę o pomoc...