Gość: załamana
IP: *.crowley.pl
06.03.08, 22:47
Swój komputer zakupiłam 1,5 roku temu. Zaczęło się z nim coś dziać po dwóch
miesiacach od zakupu... był zbyt hałaśliwy, myslałam, że tak ma być i
uzytkowałam go dalej ... po trzech, czterech miesiacach dźwięk wiatraczków
zaczął mnie denerwować i źle wpływac na innych domowników, postanowaiłam
zawieźć go do serwisu - stwierdzili, że zebrał sie kurz przeczyścili i oddali
jednostke cenralna z powrotem... komputer stał sie jescze bardziej hałaśliwy,
system nie chciał sie załadować wiec ponownie zawizłam go do sklepu...
sprzedawca stwirdził, ze to wina kurzu i jesli przeszkadza mi wiatraczek z
przodu moge go wyłaczyć albo kupic jakis inny wydajniejszy wiatraczek :-|
zabrałam z powrotem komputer do domu .. po jakims czasie zaczał znowu
szwankowac i równiez po raz kolekny sprzedawca upierał sie, że jest to wina
kurzu ... niestety nie mam pojecia co dzieje się z moim komputerem zamierzam
jescze raz zawieźc go do sklepu, gwarancja sie jescze nie skonczyła jest z nim
coraz gorzej... komputer zaczał sie wyłączać po 5h, system nie chce sie
załadować wyskakuje informacja że temperatura jest za wyskoa "temprerature
error " i znowu sie wyłącza musze odczekac pare godzin i dopiero moge go
uruchomic ?! komputer chodzi jak smok nie moge obejrzec nawetr filmu poniewaz
ten przrazliwuy dziek wszystko zagłusza!!! komputer slychac w całym
mieszkaniu! wystepuja rowniez jakies problemy z dziwiekiem gdy podłaczam
słuchawki - słychac takie przeraźliwe brzeczenie?? chciałabym sie poradzic
kogos kto znasie na komputerach i spotkał sie z takim przypadkiem ... bo ja
nie wiem co mam powiedzieć w sklepie gdy znowu zawioze komputer do serwisu,
nie chciałabym aby po raz kolejny odesłali mnei z kwitkiem??
zaznaczam, iż komputer był składany przez pracowników sklepu ... nie jest
składany fabrycznie... obudowa posiada z przodu duzy wiatrak...
procesor to Intel Pentium D CPU 3.20 GHz, płyta główna to ASUS eK P5LD2-Deluxe
, karta graficzna NVIDIA GeForce 7600GT no i chyba karta dzwiekowa REALtek HD
Audio output
prosze o pomoc :( bede wdzieczna