IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.08, 23:53
Posiadam kartę 2Gb + czytnik nagrywa mi tylko 580Mb idalej nic nie idzie. Co jest grane?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka