Gość: bogdan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.08, 23:53 Posiadam kartę 2Gb + czytnik nagrywa mi tylko 580Mb idalej nic nie idzie. Co jest grane? Link Zgłoś Obserwuj wątek