Dodaj do ulubionych

Koprocesor do nvidia

IP: *.nice.hnet.pl 08.07.08, 15:02
Witam
Przewaliłam tę beznadziejna Vistę na XP na moim laptopie HP seria tx1000, ze sterownikami walczyła 2 dni i z 8 znaków zapytania został mi tylko jeden koprocesor. Może ktos wie do czego to? i gdzi emozna znaleść do niego sterowniki,szukałam na AMD i na nVidia ale nic nie mogę znaleść. Może ktoś bawił się ze sterownikami i może mi pomoże?
A może ktoś może polecić program do ściągamia sterowników lub upgradów; próbowałam Driver Detective i Driver Updater ale w wersji free można tylko przetestować stery, a ścignąć tylko po aktywacji.
Obserwuj wątek
    • Gość: XTC Re: Koprocesor do nvidia IP: *.acn.waw.pl 08.07.08, 15:27
      > Może ktos wie do czego to? i gdzi emozna znaleść do niego
      > sterowniki,szukałam na AMD i na nVidia ale nic nie mogę znaleść.
      > Może ktoś bawił się ze sterownikami i może mi pomoże?

Nie ma oddzielnych sterowników do koprocesora. Trzeba zainstalować sterowniki do
      chipsetu (np nForce).

> A może ktoś może polecić program do ściągamia sterowników lub
      > upgradów; próbowałam Driver Detective i Driver Updater ale w
      > wersji free można tylko przetestować stery, a ścignąć tylko po
      > aktywacji.

Najlepiej po prostu ściągać aktualne wersje ze strony producenta sprzętu.
    • Gość: zdzichu_cz_wa Re: Koprocesor do nvidia IP: *.clw.metro.digiweb.ie 15.11.08, 15:22
      A może to intel?? podaj konkretny model to poszukam.

A swoją drogą czemu zmieniłeś na xp jak vista jest całkiem niezła.
      W swoim asusie miałem xp i viste. XP uruchamiał sie 5 sekund szybciej ale za to
      programy pod vista jakoś tak lepiej działają lepiej rozdziela zadania pod dwa
      rdzenie a po włączeniu areo obsługe efektów wizualnych przejeła grafika i
      procesor w normalnej pracy jak www filmy i edytor tekstu nie przekracza 10% na
      poszczególny rdzeń.Co do filmów zainstalowałem kodeki avivo od ati i karta
      graficzna odciązyła procesor w czasie oglądanie i np konwertowania filmów. Moze
      ci chodzi o gry i programy? Wszystkie stare gry które instalowałem zaczynając od
      age of empire I do nowych działają bez problemu to samo do tyczy starszych
      programów.

Jeżeli uważasz ze vista chodzi za wolna wystarczy wyłączyć kilka usług systemu
      które ci są niepotrzebne.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka