Dodaj do ulubionych

vista - problem z językiem

IP: *.range86-145.btcentralplus.com 07.09.08, 14:49
kupilam laptopa w anglii z angielskim systemem vista i officem.
informatyk probowal zmienić język na polski ale niestety pojawil się
pewien problem. nie wszystkie litery są na swoim miejscu np z jest
zamienne z y a w miejscu @ jest ". czy mozna cos z tym zrobic. w
ustawieniach zrobil j.polski 214 /był jeszcze j.polski programisty/
Obserwuj wątek
    • m.gregor Re: vista - problem z językiem 07.09.08, 15:13
      1 - zmien "informatyka"
      2 - usun polski 214 i dodaj polski programisty

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka