Dodaj do ulubionych

Firewall XP HE

23.09.08, 19:15
Witam,
mam kłopot,otóż po włączeniu komputera w trayu pojawia mi się dymek,że komputer nie jest chroniony.
Naturalną koleją rzeczy w moim mniemaniu jest włączyć zaporę,co czynię.
Czy mogę to ominąć skoro mam zainstalowany zone alarm,avast i pc tool firewall +?


Obserwuj wątek
    • gluby Re: Firewall XP HE 23.09.08, 19:33
      możesz.
      • 1_zelig Re: Firewall XP HE 23.09.08, 19:44
        Kamień z serca:)
        A ten dymek wkurzający,to co z nim począć aby się nie pojawiał?
        • Gość: @ Re: Firewall XP HE IP: *.chello.pl 23.09.08, 19:52
          Przeczytaj - Security Center (Centrum zabezpieczeń):
          www.searchengines.pl/Services-Uslugi-w-XP-t7723.html#78
          • 1_zelig Re: Firewall XP HE 23.09.08, 20:01
            Dziękuję bardzo:)

            Gość portalu: @ napisał(a):
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka