1_zelig
23.09.08, 19:15
Witam,
mam kłopot,otóż po włączeniu komputera w trayu pojawia mi się dymek,że komputer nie jest chroniony.
Naturalną koleją rzeczy w moim mniemaniu jest włączyć zaporę,co czynię.
Czy mogę to ominąć skoro mam zainstalowany zone alarm,avast i pc tool firewall +?