Gość: rr IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.02.09, 15:59 Czy jest taki equalizer, który pozwolił by mi na regulację podczas grania radia online ? Mam kartę SB 5.1. Chciałem wyciąć rezonans obudowy kolumn głosnikowych ( ok 70 Hz ). Link Zgłoś Obserwuj wątek
m.gregor Re: Equalizer live 24.02.09, 08:12 A do karty nie bylo dolaczone zadne oprogramowanie? Do Creative zawsze jest dolaczony soft. Tak samo do Realtekow montowanych na plycie. Link Zgłoś