Dodaj do ulubionych

Equalizer live

IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.02.09, 15:59
Czy jest taki equalizer, który pozwolił by mi na regulację podczas
grania radia online ? Mam kartę SB 5.1. Chciałem wyciąć rezonans
obudowy kolumn głosnikowych ( ok 70 Hz ).
Obserwuj wątek
    • m.gregor Re: Equalizer live 24.02.09, 08:12
      A do karty nie bylo dolaczone zadne oprogramowanie? Do Creative zawsze jest
      dolaczony soft. Tak samo do Realtekow montowanych na plycie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka