Dodaj do ulubionych

LG 795FT - regulacja jasnosci

IP: 62.233.164.* 30.01.02, 12:06
W panelu OSD sa mozliwosci regulacji kontrastu obrazu oraz jego jasnosci w
skali od 0 do 100. Kontrast dziala super, regulacja jasnosci jest do.... Obraz
jest bardzo jaskrawy i mozna ustawic go... tylko jasniej!!! Nie mam mozliwosci
np. calkowitego zaciemnienia ekranu. Czy to specyfika monitorow LG czy cos w
ustawieniach pominalem?
Obserwuj wątek
    • axe Re: LG 795FT - regulacja jasnosci 31.01.02, 23:15
      Gość portalu: x napisał(a):

      > W panelu OSD sa mozliwosci regulacji kontrastu obrazu oraz jego jasnosci w
      > skali od 0 do 100. Kontrast dziala super, regulacja jasnosci jest do.... Obraz
      > jest bardzo jaskrawy i mozna ustawic go... tylko jasniej!!! Nie mam mozliwosci
      > np. calkowitego zaciemnienia ekranu. Czy to specyfika monitorow LG czy cos w
      > ustawieniach pominalem?

      Mam LG 795 SC - jest podobnie tyle ze jasność i kontrast mam w pokrętłach a
      reszta w OSD. Nie ma opcji aby jasność dać do zera i żeby było przy tym ciemno. O
      ile pamiętam to kiedyś w monitorach (nie wiem jak jest teraz) były take "pokrętła
      master" z tyłu monitora. I tam się poziom ustawiało startowy monitora. Coś w
      serwisie powinni wiedzieć jeśli Ci to bardzo przeszkadza.

      Pozdr.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka