Gość: x
IP: 62.233.164.*
30.01.02, 12:06
W panelu OSD sa mozliwosci regulacji kontrastu obrazu oraz jego jasnosci w
skali od 0 do 100. Kontrast dziala super, regulacja jasnosci jest do.... Obraz
jest bardzo jaskrawy i mozna ustawic go... tylko jasniej!!! Nie mam mozliwosci
np. calkowitego zaciemnienia ekranu. Czy to specyfika monitorow LG czy cos w
ustawieniach pominalem?