06.05.10, 22:15
Ballest,Willi widzieliscie dzisiej ten rutsch na Gieldzie? Dow straciol
dzisiej 997 Punkte! Pod koniec sie zas trocha pozbierol.Tego zech jeszcze niy
przyzol zeby w ciagu paru godzin tyle punktow straciol-. Na koniec bol zas
FED aktywny.

lg dede
Obserwuj wątek
    • socer-schlesier Re: crash 06.05.10, 23:35
      wyborcza.biz/gieldy/1,101260,7852235,Zalamanie_na_gieldach_w_USA__Indeksy_tracily_po_kilka.html
      • ballest Re: crash 07.05.10, 06:22
        Ten caly system powinien se zawalic, bo przeca to dali tak n
        ie moze leciec, te na wierchu sie grajom w ruletka, a gupki z dolu
        im bijom brawo, bo nie wiedzom, ze to ich pieniondze som.
        Jak se to zawali to se i te na dole kapnom, pryndzy nie zmondrzejom.
        • dede99 Re: crash 07.05.10, 08:49
          ballest napisał:
          Ten caly system powinien se zawalic, bo przeca to dali tak n
          > ie moze leciec, te na wierchu sie grajom w ruletka,

          To jest yno kwestia czasu-muszymy sie na najgorsze przygotowac!

          lg dede

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka