dede99
06.05.10, 22:15
Ballest,Willi widzieliscie dzisiej ten rutsch na Gieldzie? Dow straciol
dzisiej 997 Punkte! Pod koniec sie zas trocha pozbierol.Tego zech jeszcze niy
przyzol zeby w ciagu paru godzin tyle punktow straciol-. Na koniec bol zas
FED aktywny.
lg dede