Prof. Legutko.

21.09.16, 21:09
Legutko sprowadzony do parteru.Niystety dzisiej tacy ludzie reprezyntujom Polska.

"Drogi panie Legutko, myślę, że osiem minut karykaturalnej mowy przysporzy panu wiele czasu na antenie TVP, ale właściwie nie czynią państwo nic w interesie Polaków - odpowiadała prof. Ryszardowi Legutce holenderska polityk."

www.newsweek.pl/swiat/wloska-europoslanka-gasi-prof-legutko-podczas-debaty-w-pe-o-polsce,film,396966.html
    • 1fatum Re: Prof. Legutko. 21.09.16, 22:28
      Kiepski lekarz zostaje orzecznikiem w ZUS. Dobry profesor pracuje na uczelni i ma naukowe osiągnięcia i kadrę wyszkolonych następców.

      Nie mnie oceniać profesora. Jednak jego miejsce pracy i forma wypowiedzi pozwalają westchnąć, że dobrze się stało, iż nie uczy swoich następców. W roli kiepskiego polityka mniej szkody narobi.
      • cirano Re: Prof. Legutko. 22.09.16, 07:30
        Czasami mi wstyd za "czołówka intelektualno" tego kraju czynsto chełpioncych sie swojom historycznom jusz (?) erudycjom. Kornik - minister na - czele
        • socer-schlesier Re: Prof. Legutko. 22.09.16, 08:30
          Sam momy nastympnygo "orla".

          www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/26-letni-syn-czarneckiego-też-dostał-fuchę-ojciec-tłumaczy/ar-BBwlIj6?srcref=rss&utm_source=taboola&utm_medium=exchange&ocid=MSNRIIOS
Pełna wersja