bonbon1 30.12.06, 21:34 Nie wiym czy to tak na koniec roku normalne je, ze sie wszyscy take nerwowe robiom, ale widza, ze sie sam ostatnio sztimung robi, gorzi jak na silesianie, wszyscy na wszyskich! Pierzinym zmierzle co niykere sie porobiyli. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szwager_z_laband Re: Armageddon 30.12.06, 21:38 Jo dzisiej we robocie i jak bouech pokupowac tysz miouech nerwy na kozdego - choby mi na odcisk nadepnou - chyba to je tak przed tym Sylwestrym:)) cos kupiou do "cyckania"?, bo jo flszka tego:) www.spirituosenworld.de/produkte/cognac/details/remymartin_vs_grandcru_cognac.html Odpowiedz Link
bonbon1 Re: Armageddon 30.12.06, 21:46 Niy lubia parfinow :) To juz lepi www.kowalczyk-mb.pl/sklep/images/denaturat%200,5l%20D.jpg A tak po prowdzie to mozno bydzie bezalkoholowo, bo unos coulko rodzina sie zaraziola takim paskudnym wirusym, takim, jak by ci to wyeklerowac, co niy mozesz za daleko na szpacyr isc ;) Odpowiedz Link
olandi1 Re: Armageddon 30.12.06, 21:50 jak bydziesz szoł na SAylwestra, to niy zapomnij tyj kartki wypełnić img58.imageshack.us/img58/4165/2003jk.jpg Odpowiedz Link
szwager_z_laband Re: Armageddon 30.12.06, 21:52 jo to lubia;), a ze jutro do szwagerki ida (jak mi moj hexynszus przendzie ale:) to musza cos mi wzinc = biera ta flaszka, gornek fasolki po brytonsku/bo szwager i odniego familia tego jeszcze niy jedli:)/ no i couko srogo krauza Rote Grütze ze waniliowom zouzom;) Odpowiedz Link
szwager_z_laband Re: Armageddon 30.12.06, 22:18 Bonbon roz mie tak mojyj postowiyli przed drzwiami po piyncdziesiontce od "Hiszpana" - drugi roz tego niy zrobia "se" ;) Odpowiedz Link
bonbon1 Re: Armageddon 30.12.06, 22:43 az mi sie pic zachcialo :) www.budvar.cz/img/web2/Tiskove-centrum/Fotogalerie/Images/dzbanek1_2505x3561x4097.jpg Odpowiedz Link
szwager_z_laband Re: Armageddon 30.12.06, 22:50 ty, jo i ... muzeumhumoru.onet.pl/_i/_h/picie1.jpg Odpowiedz Link
ballest Re: Armageddon 31.12.06, 00:38 Ale laband, miou ues fajnou wilijou z makowkami , siemieniotkom itd. Moja mama tego nigdy nie robioua! Odpowiedz Link