Dodaj do ulubionych

Armageddon

30.12.06, 21:34
Nie wiym czy to tak na koniec roku normalne je, ze sie wszyscy take nerwowe
robiom, ale widza, ze sie sam ostatnio sztimung robi, gorzi jak na
silesianie, wszyscy na wszyskich! Pierzinym zmierzle co niykere sie porobiyli.
Obserwuj wątek
    • szwager_z_laband Re: Armageddon 30.12.06, 21:38
      Jo dzisiej we robocie i jak bouech pokupowac tysz miouech nerwy na kozdego -
      choby mi na odcisk nadepnou - chyba to je tak przed tym Sylwestrym:))

      cos kupiou do "cyckania"?, bo jo flszka tego:)
      www.spirituosenworld.de/produkte/cognac/details/remymartin_vs_grandcru_cognac.html
      • bonbon1 Re: Armageddon 30.12.06, 21:46
        Niy lubia parfinow :)
        To juz lepi www.kowalczyk-mb.pl/sklep/images/denaturat%200,5l%20D.jpg

        A tak po prowdzie to mozno bydzie bezalkoholowo, bo unos coulko rodzina sie
        zaraziola takim paskudnym wirusym, takim, jak by ci to wyeklerowac, co niy
        mozesz za daleko na szpacyr isc ;)
        • olandi1 Re: Armageddon 30.12.06, 21:50
          jak bydziesz szoł na SAylwestra, to niy zapomnij tyj kartki wypełnić
          img58.imageshack.us/img58/4165/2003jk.jpg
        • szwager_z_laband Re: Armageddon 30.12.06, 21:52
          jo to lubia;), a ze jutro do szwagerki ida (jak mi moj hexynszus przendzie
          ale:) to musza cos mi wzinc = biera ta flaszka, gornek fasolki po brytonsku/bo
          szwager i odniego familia tego jeszcze niy jedli:)/ no i couko srogo krauza
          Rote Grütze ze waniliowom zouzom;)
          • bonbon1 Re: Armageddon 30.12.06, 22:16
            Tyj kartki od olandi ale niy zapomni :)
            • szwager_z_laband Re: Armageddon 30.12.06, 22:18
              Bonbon roz mie tak mojyj postowiyli przed drzwiami po piyncdziesiontce
              od "Hiszpana" - drugi roz tego niy zrobia "se" ;)
              • bonbon1 Re: Armageddon 30.12.06, 22:43
                az mi sie pic zachcialo :)

                www.budvar.cz/img/web2/Tiskove-centrum/Fotogalerie/Images/dzbanek1_2505x3561x4097.jpg
                • szwager_z_laband Re: Armageddon 30.12.06, 22:50
                  ty, jo i ...

                  muzeumhumoru.onet.pl/_i/_h/picie1.jpg
          • ballest Re: Armageddon 31.12.06, 00:38
            Ale laband, miou ues fajnou wilijou z makowkami , siemieniotkom itd.
            Moja mama tego nigdy nie robioua!
            • szwager_z_laband Re: Armageddon 31.12.06, 09:57
              porobious tysz fotki na Wilijo?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka