rybniker
21.02.07, 20:58
Jak juz powszechnie wiadomo,braineater wielkim adminem chciol zostac.
po paru tygodniach adminowania ,zamilkl a potem znikl.Settembrini jedynie
jeszcze cos tam ocenzuruje lub strzeli jakiegos byka (jak wiadomo wiedzy
oprocz monitorow to on innej nimo)ostatnio pstrykal fotki w Pławniowicach,ale
to tak zeby sie FGGG podlizac = bo poprostu wymiekl.Bartus cos tam powarczy na
powiernictwo pruskiege,ale to ujadanie psa bez zebow :)Pudzian z Katowic
kolejny ganby katowiczanom narobil przyznajac do bliskich i to jak bliskich
stosunkow z Builderem.Tyn admin galerji zwany pospolicie adminem bez galot mo
chrapka na Silesiana.Jednak niski poziom intelektualny (niskie czolo) i niska
kultura osobobista sprawily ,ze gdy on sam sie dwa dni temu oglosil adminem
(chyba dlatego ze byl po kilku = odprawiol arni imieniny)zostal zbyty jak
dupek przez administracje gazety,pl