21.02.07, 20:58
Jak juz powszechnie wiadomo,braineater wielkim adminem chciol zostac.
po paru tygodniach adminowania ,zamilkl a potem znikl.Settembrini jedynie
jeszcze cos tam ocenzuruje lub strzeli jakiegos byka (jak wiadomo wiedzy
oprocz monitorow to on innej nimo)ostatnio pstrykal fotki w Pławniowicach,ale
to tak zeby sie FGGG podlizac = bo poprostu wymiekl.Bartus cos tam powarczy na
powiernictwo pruskiege,ale to ujadanie psa bez zebow :)Pudzian z Katowic
kolejny ganby katowiczanom narobil przyznajac do bliskich i to jak bliskich
stosunkow z Builderem.Tyn admin galerji zwany pospolicie adminem bez galot mo
chrapka na Silesiana.Jednak niski poziom intelektualny (niskie czolo) i niska
kultura osobobista sprawily ,ze gdy on sam sie dwa dni temu oglosil adminem
(chyba dlatego ze byl po kilku = odprawiol arni imieniny)zostal zbyty jak
dupek przez administracje gazety,pl
Obserwuj wątek
    • ballest Re: Silesiana 21.02.07, 21:59
      Willi, imieniny uobchodziou arnoldziczek, polskie niemowlontko, no to mu
      napewno jego hadziaje, kerych tak uwielbiou na te imieniny winszowali?
      • rybniker Re: Silesiana 21.02.07, 22:05
        Mosz recht on jusz na forum byl ozarty.A jo yno czekol jak przylezie ,bo w tyn
        dzien to jego imieniny byly.Arnoldzik odprawiol zy gorolami,a braid mu winszowol
        na forum = tako ganba.A kiedys arnoldzik pisol ,ze imienin nie odprawio.i
        widzicie jak on cygani i manipuluje ludzmi.a te jego plebiscyty i sondy na
        forach som tak wiarygodne,jak sondy obopu za czasow SLD w TVP

        pyrsk
        ida nynac
        R.
        • ballest Re: Silesiana, albo fto je najwiekszym kolegom 22.02.07, 12:20
          Arnoldzika?

          Tak uech se myslou, ze Braid a Arnlodzik, to wielkie kamraty. czytej
          przyjociele!

          Cos mi sie zdou, ze pryndzy se szuo kedys na komuna spuscic jak tera na
          Arnoldzika.
          • annak12 Re: Silesiana, albo fto je najwiekszym kolegom 22.02.07, 14:10
            Teraz to bulkocie na Sia przez płot!
            • ballest Re: Silesiana, albo fto je najwiekszym kolegom 22.02.07, 14:15
              ;) przez pot, abo stwierdzomy fakty, Anienko, FAAAAAAAAAAAAAAKTY!
              Take som Judosze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka