Dodaj do ulubionych

ksiegarnie

03.08.06, 11:07
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=423&w=46218851&v=2&s=0
kryptoreklama?
Obserwuj wątek
    • braineater Re: ksiegarnie 03.08.06, 11:35
      Niekoniecznie reklama a przynajmniej nie musimy wszedzie wietrzyć spisku. :)
      Problem w tym, że ksiegarnie w naszej cudnej mieścinie są 'aż' cztery i stąd
      wybierac za bardzo nie ma czego. Ale zeby było uczciwie, to podaje swoje typy:

1) Ksiegarnia antykwariat Grandy na 3go maja, za przemiła obsługę, mozliwośc
      grzebania w nieprzebranych praktycznie zapasach i bardzo rozsadne ceny.

2)Własnie słowo - za niezły wybór staroci w części antykwarycznej (choć cenowo
      lecą dość często kwotami z sufitu) i miłe rozplanowanie wnetrza ksiegarni -
      jest gdzie siąść i przegladnąć to co sie z pólki zdjęło.

3) Matras - Wolności. Bez oceny szczególnej, bo Matrasy wszystkie wyglądaja tak
      samo, jak to sieciówki, mają ten sam wybór i te same ceny. Poważny minus za
      kretyńskie po prostu strategie rabatowe. (To samo jak idzie o Matras w markecie
      na AKSie.)

4) Księgarnia bez nazwy vis a vis Banku Śląskiego - czyli miejsce w którym
      zatrzymał się czas. Dwa wredne babska, totalny burdel na pólkach, zero szans
      dowiedzenia sie o cokolwiek oprócz standartowej formułki - niy ma, niy bydzie,
      niy znom.

P:)
      • eug50 Re: ksiegarnie 03.08.06, 11:54
        > 4) Księgarnia bez nazwy vis a vis Banku Śląskiego - czyli miejsce w którym
        > zatrzymał się czas. Dwa wredne babska, totalny burdel na pólkach, zero szans
        > dowiedzenia sie o cokolwiek oprócz standartowej formułki - niy ma, niy
        bydzie,
        > niy znom.
        No ale mieli tam fajnego psa , może jeszce jest ale unikom nie psa ino sklepu
          • braineater Re: ksiegarnie 03.08.06, 15:44
            Niestety dostali wypowiedzenie w zeszłym roku, bo Urząd chce sobie tam zrobic
            osrdek kultury czy cos w ten deseń i ksiegarnia nie została uznana za obiekt
            zwiazany z kulturą:)
            A Księgarnia przy delicjach jak była skansenem, tak jest:)
              • braineater Re: ksiegarnie 03.08.06, 20:07
                Nie no - Delicje powazny lifting i pilling przeszły, niemalże utraciwszy cały
                swój gieesowski klimat - lokal pełna gębą, ze szkła i chromu, tylko ciacha jak
                były paskudne, tak zostały:)

P:)
                • yasmin_ch Re: ksiegarnie 03.08.06, 23:58
                  mi sie ta "odnowa" Delicji nie sposobala jednak:-)
                  ale nie o to przeciez chodzi: klientow lokal ma i dobrze jest.
                  za to Delta widzialam calkowicie splajtowala, a kiedys wydawalo mi sie ze to
                  lokal nie do ruszenia!!

a wracajac do ksiazek;-)
                  czy jest jeszcze jakis inny, oprocz wymienionego, antykwariat w Chorzowie?
      • w36 Re: ksiegarnie 08.08.06, 03:12
        braineater napisał:

>
        > 4) Księgarnia bez nazwy vis a vis Banku Śląskiego - czyli miejsce w którym
        > zatrzymał się czas. Dwa wredne babska, totalny burdel na pólkach, zero szans
        > dowiedzenia sie o cokolwiek oprócz standartowej formułki - niy ma, niy bydzie,
        > niy znom.

Hmmm.. Jedyna księgarnia w okolicy w której można było napotkać fachowe książki
        np. z dziedziny medycyny, których na próżno szukać w innych księgarniach.
        Co prawda, zdaje się chyli się ku upadkowi o przyczynach ekonomicznych, mało
        nowości itd. i stąd może ten wyjątkowy brak entuzjazmu u personelu owocujący
        niemiłymi incydentami.
        Wielka szkoda, w czasach ewolucji księgarń do nijakości, oferowania w sumie tych
        samych wszędzie bieżących megahitów.

Pies zachowywał się bez zarzutu.
        • lysaspiewaczka Re: ksiegarnie 08.08.06, 07:02
          ksiegarnie majaca klopoty finANSOWE LATWO POZNAC PO KOLORZE NA POLKACH....
          taki sklep bedzie mial wszytskie ksiazki zolto zielone....tzn bedzie głównie
          wydawnictwo pons i national geographic, bo oni daja w ksiazeczki w konsygnacje
          (zaplacisz jak sprzedasz)no i niestety tam tak juz jest.
          ale phiiiiiii ja i tak lubie slowo najbardziej.
    • lysaspiewaczka Re: ksiegarnie 06.08.06, 01:32
      wilhem4 a Ty tak powaznie widzisz tylko reklamy?juz sie spotkalismy raz
      odnosnie ksiegarni Słowo i zganiles mnie za reklame...wywolales juz we mnie
      prawie poczucie winy, ale tu widze to samo:)
      yasmine - dzieki, bo widze ze sie zdublowalem z tematyka...
      ps. A SŁOWO NADAL MI SIE FAJNE WYDAJE
      i juz wyrzutów sumienia nie mam:)
    • palec1 Re: ksiegarnie 06.08.06, 02:12
      ((ino)trocha) na temat - z archiwum :

slonskie publikacje :
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=324&w=37588343&v=2&s=0
      life music w kultur kafyjkach :
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=324&w=24476542&v=2&s=0
    • internet2013 Re: ksiegarnie 21.10.13, 12:12
      Można reklamować wszystko. Jednak jak ktoś wciska nam słaby produkt to wtedy można go osądzić. Jeżeli ktoś chce zaoferować swoją księgarnie to ja nie widzę żadnego problemu.
      Przecież każdy ma swój rozum tak ?
      jako że także używam księgarni i to nie jednej jestem użytkownikiem wielu księgarni nie mogę narzekać na brak literatury.
      Korzystam także z allegro, księgarnia elpat jak i inne.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka