08.11.07, 20:08
zas trefio,2x
Obserwuj wątek
    • socer-schlesier Re: Poldi 08.11.07, 20:21
      Ten synek ze Sosnicy zagral dzisiej piekny mecz.Szkoda ze trener juz go sciagnal.
      • socer-schlesier Re: Poldi 08.11.07, 21:00
        Po blamazach niemieckich druzyn w Lidze Mistrzow zostal jeszcze tylko Bayern Munchen by ratowac honor Niemieckiej pilki chociaz przy remisie 2:2 bedzie bardzo ciezko.
        • szwager_z_laband Re: Poldi 08.11.07, 22:23
          republika.pl/blog_pl_3028563/2994806/tr/dfb_wioletkap91_podolski_237_1_.jpg

          www.wrzuta.pl/audio/9ymV2MijZR/jurgen_-_lu_lu_lu_lukas_podolski
        • dede99 Re: Poldi 08.11.07, 22:51
          socer-schlesier napisał:
          > Po blamazach niemieckich druzyn w Lidze Mistrzow zostal jeszcze tylko Bayern Mu
          > nchen by ratowac honor Niemieckiej pilki chociaz przy remisie 2:2 bedzie bardzo
          > ciezko.

          Na drugiRok sie wszystko zmiyni jak Borussia zas bydzie miyszac;)
        • gryfny Re: Poldi 09.11.07, 16:18
          socer-schlesier napisał:

          > Po blamazach niemieckich druzyn w Lidze Mistrzow zostal jeszcze
          tylko Bayern Mu
          > nchen by ratowac honor Niemieckiej pilki chociaz przy remisie 2:2
          bedzie bardzo
          > ciezko.
          4 punkty w 2 szpilach,3 wychodzi.Spoko,jak to w cool-kryngach godaja
          Otmar dol doopy wczoraj(Ribery)i sie nadziol
          • ballest Re: Poldi 09.11.07, 23:21
            Niy, zeby i w Bayernie do Krizy doszuo!
            • szwager_z_laband Re: Poldi 10.11.07, 10:25
              cos tam niybouo ze Podolskim ze moge ponsc weg?

              :)
              • gryfny Re: Poldi 10.11.07, 11:42
                pierwsze slysza,stolek trenera sie kiwo
                • ballest Re: Poldi 10.11.07, 11:58
                  nie wierzam, zeby tera trenera zmiyniyli.
                  • gryfny Re: Poldi 10.11.07, 12:02
                    jak dzisioj wtopia?fto wie
                    • gryfny Re: Poldi 10.11.07, 17:26
                      www.kicker.de/news/fussball/bundesliga/spieltag/spielpaarungsbericht/object/807669
                      tera tam bydzie richtig was los
                      • ballest Re: Poldi 10.11.07, 23:21
                        Ty krakosz i krakosz a potym ci te krakanie RECHT DOU!
                        :(
                        • gryfny Re: Poldi 11.11.07, 00:18
                          za Felixsa mu sie nalezy,siedziol na urlopie i pysk dar,tera na
                          niego niech zleci
    • annak12 Re: Poldi 12.11.07, 09:06
      "nasz":)
      www.emetro.pl/emetro/1,85648,4663481.html?as=2&ias=2&startsz=x
      • szwager_z_laband Re: Poldi 12.11.07, 11:53
        Barcelona mu sie marzy:)
        • gryfny Re: Poldi 12.11.07, 17:02
          Tja,a fto by niechciol, Real i Barcelona szczyt marzen kozdego kto
          fussbal gro
    • gryfny Re: Poldi 15.11.07, 17:03
      www.bild.t-online.de/BTO/sport/2007/11/15/nationalelf-trikots/europameister-2008,geo=2956502.html
      eleganckie im zas wyszly
    • gryfny Re: Poldi 17.11.07, 20:18
      super,3 ogrol jak dzieci
      • ballest Re: Poldi 17.11.07, 22:21
        Bou dzisiej najlepszym chopem na boisku
        • gryfny Re: Poldi 17.11.07, 22:32
          Logo,ganz stark
    • gryfny Re: Poldi 15.12.07, 21:32
      Uuuuu,Uuuuu,Uuuuuu
      www.bild.t-online.de/BILD/sport/fussball/bundesliga/vereine/bayern/2007/12/13/po
      ldi/papa,geo=3262416.html

    • gryfny Re: Poldi 15.12.07, 21:51
      www.bunte.de/service/suche?navi=1&q=L+Podolski&x=13&y=14
      • ballest Re: Poldi 15.12.07, 22:00
        No uobejrzi, trefiou do bramki;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka