socer-schlesier Re: Poldi 08.11.07, 20:21 Ten synek ze Sosnicy zagral dzisiej piekny mecz.Szkoda ze trener juz go sciagnal. Odpowiedz Link
socer-schlesier Re: Poldi 08.11.07, 21:00 Po blamazach niemieckich druzyn w Lidze Mistrzow zostal jeszcze tylko Bayern Munchen by ratowac honor Niemieckiej pilki chociaz przy remisie 2:2 bedzie bardzo ciezko. Odpowiedz Link
szwager_z_laband Re: Poldi 08.11.07, 22:23 republika.pl/blog_pl_3028563/2994806/tr/dfb_wioletkap91_podolski_237_1_.jpg www.wrzuta.pl/audio/9ymV2MijZR/jurgen_-_lu_lu_lu_lukas_podolski Odpowiedz Link
dede99 Re: Poldi 08.11.07, 22:51 socer-schlesier napisał: > Po blamazach niemieckich druzyn w Lidze Mistrzow zostal jeszcze tylko Bayern Mu > nchen by ratowac honor Niemieckiej pilki chociaz przy remisie 2:2 bedzie bardzo > ciezko. Na drugiRok sie wszystko zmiyni jak Borussia zas bydzie miyszac;) Odpowiedz Link
gryfny Re: Poldi 09.11.07, 16:18 socer-schlesier napisał: > Po blamazach niemieckich druzyn w Lidze Mistrzow zostal jeszcze tylko Bayern Mu > nchen by ratowac honor Niemieckiej pilki chociaz przy remisie 2:2 bedzie bardzo > ciezko. 4 punkty w 2 szpilach,3 wychodzi.Spoko,jak to w cool-kryngach godaja Otmar dol doopy wczoraj(Ribery)i sie nadziol Odpowiedz Link
szwager_z_laband Re: Poldi 10.11.07, 10:25 cos tam niybouo ze Podolskim ze moge ponsc weg? :) Odpowiedz Link
gryfny Re: Poldi 10.11.07, 17:26 www.kicker.de/news/fussball/bundesliga/spieltag/spielpaarungsbericht/object/807669 tera tam bydzie richtig was los Odpowiedz Link
ballest Re: Poldi 10.11.07, 23:21 Ty krakosz i krakosz a potym ci te krakanie RECHT DOU! :( Odpowiedz Link
gryfny Re: Poldi 11.11.07, 00:18 za Felixsa mu sie nalezy,siedziol na urlopie i pysk dar,tera na niego niech zleci Odpowiedz Link
annak12 Re: Poldi 12.11.07, 09:06 "nasz":) www.emetro.pl/emetro/1,85648,4663481.html?as=2&ias=2&startsz=x Odpowiedz Link
gryfny Re: Poldi 12.11.07, 17:02 Tja,a fto by niechciol, Real i Barcelona szczyt marzen kozdego kto fussbal gro Odpowiedz Link
gryfny Re: Poldi 15.11.07, 17:03 www.bild.t-online.de/BTO/sport/2007/11/15/nationalelf-trikots/europameister-2008,geo=2956502.html eleganckie im zas wyszly Odpowiedz Link
gryfny Re: Poldi 15.12.07, 21:32 Uuuuu,Uuuuu,Uuuuuu www.bild.t-online.de/BILD/sport/fussball/bundesliga/vereine/bayern/2007/12/13/po ldi/papa,geo=3262416.html Odpowiedz Link
gryfny Re: Poldi 15.12.07, 21:51 www.bunte.de/service/suche?navi=1&q=L+Podolski&x=13&y=14 Odpowiedz Link