sweet_angelina
20.10.08, 21:34
Byłam ostatnio bardzo zajęta sprawami domowo-remontowo-budowlanymi
(na ten temat krążą już dowcipy: co to jest ma początek a nie ma
końca? remont u Angeliny!:) ) i coś tak niesamowitego jak Twoja
podobizna mnie ominęła...!
Nie mogę sobie wybaczyć, że tego nie widziałam! Więc bądź tak miły i
wklej ulubionej koleżance swoją buźkę za specjalną dedykacją :)
Oczekuję pozytywnego rozpatrzenia mojego wniosku publicznego ;)
Pozostaję w oczekiwaniu,
Angelina