Dodaj do ulubionych

Hej Kubiss

29.12.08, 12:39
nie ladnie to tak notorycznie obrzucac blotem mojej skromnej osoby =
lotrze,lajdaku,pedraku i pustaku !Wzywam cie prymitywno formo
istnienia na pojedynek !niech gra beda szachy ! bowiem tam sobie
czarno-na bialym wytlumaczymy gdzie twoje miejsce swistaku !
Obserwuj wątek
    • ballest Re: Hej Kubiss 29.12.08, 13:15
      Willi, a kedy Tys kubiSSowi dowod osobisty przekopou?
      • kubiss Re: Hej Kubiss 29.12.08, 15:06
        no i co ?
        • ballest Re: Hej Kubiss 29.12.08, 15:27
          bo wszystkie Twoje imiona wymieniou;)
          • rita100 Re: Hej Kubiss 30.12.08, 11:15
            Kubiss, nie spij, rusz głową ;)
        • nordicwolf Re: Hej Kubiss 30.12.08, 18:01
          kubiss napisał:

          > no i co ?

          chick chick chicken

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka