Dodaj do ulubionych

do Ballesta i Kubisa

07.01.09, 17:33
wykasuja wasze wontki bo niy pasujom do naszego forum:)
Obserwuj wątek
    • sloneczko1 Re: do Ballesta i Kubisa 07.01.09, 17:34
      w razie czego zażalenia na moja decyzja przijmuja yno osobiście:)
      • kubiss Re: do Sloneczka 07.01.09, 17:39
        Bardzo sie ciesze z twojej decyzji .
        Milo by bylo zebys poszla ta droga dalej i wyciac wszystjkie watki
        jakie zalozyl Ballest ktore obrazaja moje uczucia jako Polaka .

        Dobrze ze znalazla sie choc jedna odwazna kobieta ..... KubiSS
        • sloneczko1 Kubisie 07.01.09, 18:04
          niystety,tego niy zrobia,
          inaczyj by to niy było forum ale klakierstwo w jednym kierunku a to
          nos niy interesuje za bardzo

          ;)


          Sloneczko1
          • kubiss Re: Kubisie 07.01.09, 18:17
            Tutaj sa prawdziwi Slazacy

            forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=94
            • sloneczko1 Re: Kubisie 07.01.09, 18:23
              :)

              to miyszkańcy Glywic,wela z nich to ślonzoki?
              chyntnie poczytom jak tam założysz wontek z takim pytaniym;)

              a potym mogymy pogodać na tyn tymat
          • kubiss Re: Kubisie 07.01.09, 18:22
            sloneczko1 napisała:

            > niystety,tego niy zrobia,
            > inaczyj by to niy było forum ale klakierstwo w jednym kierunku a
            to
            > nos niy interesuje za bardzo
            Wolisz byc Klakierem faszystow :-)
            Ja o tym przeciez wiem :-)
            Jak by to wygladalo gdybys postapila tak jak godo Gorol :-)
            Sciagla bys na siebie gniew pozostalych forumowiczow .
            Nazwali by cie wredna i podla Gorolica !
            To takie proste zachowanie mniejszosci schlesierskohitlerowskiej
            Dam ci dobra rade .
            Wez mnie w koncu calkiem zablokuj .
            Zrob mi ta przyjemnosc ..... KubiSS
            • sloneczko1 Re: Kubisie 07.01.09, 18:27
              kubiss napisał:

              > sloneczko1 napisała:
              >
              > > niystety,tego niy zrobia,
              > > inaczyj by to niy było forum ale klakierstwo w jednym kierunku
              a
              > to
              > > nos niy interesuje za bardzo
              > Wolisz byc Klakierem faszystow :-)
              > Ja o tym przeciez wiem :-)
              > Jak by to wygladalo gdybys postapila tak jak godo Gorol :-)
              > Sciagla bys na siebie gniew pozostalych forumowiczow .
              > Nazwali by cie wredna i podla Gorolica !
              > To takie proste zachowanie mniejszosci schlesierskohitlerowskiej
              > Dam ci dobra rade .
              > Wez mnie w koncu calkiem zablokuj .
              > Zrob mi ta przyjemnosc ..... KubiSS

              robiynie przijymności niy leży w moji naturze


              i jo sie gniywu niy boja;) niy musisz mie straszyć;)
              • ballest Fto ko0mu przyjemnosc robi;) 07.01.09, 19:59
                Oooooo, co mjou tu czytom!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka