sloneczko1 07.01.09, 17:33 wykasuja wasze wontki bo niy pasujom do naszego forum:) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sloneczko1 Re: do Ballesta i Kubisa 07.01.09, 17:34 w razie czego zażalenia na moja decyzja przijmuja yno osobiście:) Odpowiedz Link
kubiss Re: do Sloneczka 07.01.09, 17:39 Bardzo sie ciesze z twojej decyzji . Milo by bylo zebys poszla ta droga dalej i wyciac wszystjkie watki jakie zalozyl Ballest ktore obrazaja moje uczucia jako Polaka . Dobrze ze znalazla sie choc jedna odwazna kobieta ..... KubiSS Odpowiedz Link
sloneczko1 Kubisie 07.01.09, 18:04 niystety,tego niy zrobia, inaczyj by to niy było forum ale klakierstwo w jednym kierunku a to nos niy interesuje za bardzo ;) Sloneczko1 Odpowiedz Link
kubiss Re: Kubisie 07.01.09, 18:17 Tutaj sa prawdziwi Slazacy forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=94 Odpowiedz Link
sloneczko1 Re: Kubisie 07.01.09, 18:23 :) to miyszkańcy Glywic,wela z nich to ślonzoki? chyntnie poczytom jak tam założysz wontek z takim pytaniym;) a potym mogymy pogodać na tyn tymat Odpowiedz Link
kubiss Re: Kubisie 07.01.09, 18:22 sloneczko1 napisała: > niystety,tego niy zrobia, > inaczyj by to niy było forum ale klakierstwo w jednym kierunku a to > nos niy interesuje za bardzo Wolisz byc Klakierem faszystow :-) Ja o tym przeciez wiem :-) Jak by to wygladalo gdybys postapila tak jak godo Gorol :-) Sciagla bys na siebie gniew pozostalych forumowiczow . Nazwali by cie wredna i podla Gorolica ! To takie proste zachowanie mniejszosci schlesierskohitlerowskiej Dam ci dobra rade . Wez mnie w koncu calkiem zablokuj . Zrob mi ta przyjemnosc ..... KubiSS Odpowiedz Link
sloneczko1 Re: Kubisie 07.01.09, 18:27 kubiss napisał: > sloneczko1 napisała: > > > niystety,tego niy zrobia, > > inaczyj by to niy było forum ale klakierstwo w jednym kierunku a > to > > nos niy interesuje za bardzo > Wolisz byc Klakierem faszystow :-) > Ja o tym przeciez wiem :-) > Jak by to wygladalo gdybys postapila tak jak godo Gorol :-) > Sciagla bys na siebie gniew pozostalych forumowiczow . > Nazwali by cie wredna i podla Gorolica ! > To takie proste zachowanie mniejszosci schlesierskohitlerowskiej > Dam ci dobra rade . > Wez mnie w koncu calkiem zablokuj . > Zrob mi ta przyjemnosc ..... KubiSS robiynie przijymności niy leży w moji naturze i jo sie gniywu niy boja;) niy musisz mie straszyć;) Odpowiedz Link