09.06.06, 17:51
od pewnego czasu mam problem ze szkliwem, nie wiem, wydaje mi się że zeby
stają się przezroczyste i kruszą się. Co się może dziać
Obserwuj wątek
    • dent2 Re: szkliwo 09.06.06, 22:13
      Napisz cos wiecej np. w jakich oklicach zęba to ma miejsce ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka