Dodaj do ulubionych

rola bhp-owca w pko-bp na

30.12.06, 19:40
Czy wiecie kto jest naszym pko-wskim bhp-owcem? Czy kiedykolwiek ktos go
widzial, znacie jego imie i nazwisko i nr telefonu??? Chce mu zglosic razace
naruszenie warunkow pracy, nie wiem co z tym zrobi, czy wogole zrobi. Jaka
jest jego rola w PKO-bp.Interesuje mnie jego praktyka nie teoria czy zakres
obowiazkow wg instrukcji. Piszcie.... moze czuk wie.....
Obserwuj wątek
    • czuk1 Rola bhp-owca w pko.bp ????? 30.12.06, 20:39
      Za długo nie mam kontaktu z bankiem. Nie znam nazwiska behapowca w PKO.
      Osoby na etatach są w BAM-ach. Społeczny inspektor pracy jest w każdym oddziale
      gdzie jest KO NSZZ "S".On powinien znać adresy i telefony do behapowców
      - głównego w CAM i etatowego w BAM. Anonimowo(lub ujawniając swój zakład pracy)
      porady może Ci też udzielić radca prawny z PIP. Na pewno też nasz bankowy radca
      pracy przychylnie spojrzy na Twoje problemy i poradzi co dalej zrobić.

Można by też....ostatecznie.... zgłosić oficjalnie problem do PIP. Przyjdą,
      skontrolują i doprowadzą do stanu zdodnego z prawem pracy.
      • szczesciarz12 Re: Rola bhp-owca w pko-bp na 31.12.06, 08:08
        nie tylko w oddziale zalamanego lamie sie przepisy, bhp-owca nikt nigdy nie
        widzial, po co on wogole jest????????? Po to po co sa wszyscy w centrali- maja
        jakies zakresy obowiazkow, niestety, nie ma z waszej strony zadnej pomocy dla
        ludzi na dole. BHP-owiec jest napewno,musi byc, lecz z czego on sie spowiada
        centrali, ze np. zdarzyl sie jakis wypadek w drodze do i z pracy???? A ile jest
        tych wypadkow, a ilu jest wogole bhp-owcow? Chyba jeden na kazdy region, ale
        kto to wie, niech pisze, jestem za zalamanym. U nas tez brak nalezytych
        warunkow pracy i co.... A SIP-owiec oddzialowy tez nigdy jeszcze u nas w
        wydziale nie byl, czeka tez na jakies uwagi z naszej strony, lecz sam nie
        powienien obejsc sie po oddziale i sprawdzic czy gdzes sie nie lamie przepisow
        bhp?????
        • pko.love Re: Rola bhp-owca w pko-bp na 31.12.06, 10:48
          Są BHP-owcy. Ostatnio wrzucił nam na pocztę jakieś instrukcje, których musimy
          przestrzegać (nie miałam czasu przeczytać). A kiedyś miałam taką przygodę z BHP-
          owcem. Chciałam ubiegać sie o dofinansowanie do zakupu okularów z filtrem
          (kolejny raz, bo wzrok znów mi poleciał)i spróbowałam sie coś u niego
          dowiedzieć w tej sprawie, jak to aktualnie wygląda. Usłyszałam, że jak tak
          szybko psuje mi się wzrok, to jestem pierwsza do zwolnienia, więc lepiej,żebym
          sie nie ubiegała. Ot i pomoc.
        • zagubiona1111 Re: Rola bhp-owca w pko-bp na 01.01.07, 10:32
          U nas tez lamie sie przepisy bhp lecz nikt sie nie odezwie glosno tylko cierpi,
          po polaczeniu wydzialow crw warunki sa straszne a bhp-owca napewno nikt nie
          spytal czy w takich warunkach moga pracowac pracownicy, szybciutko nas
          polaczono a teraz juz wg nich jest za pozno.Ale jaka bylaby reakcja bhp-owca
          gdyby zobaczyl nasze warunki pracy?????? Udawalby ze tego nie widzi? Odezwij
          sie bhp-owcu przydzielony na region slaski i sprawdz jak nam jest!!!!!!!!!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka