anne8
15.02.11, 16:57
Czym zaskoczyl Was Wasz kochany? Czy dostalyscie cos szczegolnego?
Ja jestem u chlopaka pd tygodnia i musze powiedziec,ze zawiodl mnie na calej linii,bowiem zabral mnie do restauracji,po czym to ja musialam placic za obiad,gdyz nie mial pieniedzy!(studiuje,a ja jak ma pieniadze,to od pracujacego brata).
Chyba zakoncze ten zwiazek na zawsze.
Pozdrawiam!!!