Dodaj do ulubionych

Zorganizujmy kiermasz dla Wojtusia.

04.11.10, 17:25
Proponuje zorganizowanie kiermaszu w NI, z którego dochód zostanie przeznaczony dla Wojtusia. Wszyscy mamy wiele przedmiotów, z których nie korzystamy a znalazłoby się na nie wielu nabywców. Osobiście przeznaczę kilka markowych ciuchów z metkami. Przeznaczę również na ten szczytny cel kilka ładnych zabawek, z których moje dzieci już nie korzystają, a jestem pewien, że znajda nabywców. Proszę Was o wyrażenie swojej opinii. Bardzo również proszę wszystkich mieszkańców NI, Mysiadła, i Lesznowoli o mobilizację. Suma, która jest potrzebna jest w naszym zasięgu i wszyscy możemy pomóc.
Kilka uwaga logistycznych.
1.Potrzebujemy lokal.
2.Potrzebujemy, aby ktoś pomógł wydrukować ulotki.
3. Jestem w stanie dostarczyć ulotki informujące o tej akcji do każdego domu na terenie Mysiadła.
4. Jeżeli będą chętni do oddania jakiś przedmiotów, mogę je osobiście odebrać, lub dostarczyć transport na kiermasz.

Bardzo proszę wszystkich o pozytywny odzew.
M.W.
Obserwuj wątek
  • kanja Re: Zorganizujmy kiermasz dla Wojtusia. 04.11.10, 18:15
   7 listopada o godz. 14.00 ( niedziela) będziemy sprzedawać wypieki naszych mieszkańców .
   Akcję organizuje Rada Rodziców szkoły w NI . Właścicielki Pufy (mieszczącej się przy Zimowej ) udostępniają ogródek . Liczymy na odzew mieszkańców zarówno tych ,którzy coś upieką jak i tych ,którzy przyjdą zakupić domowe wypieki na niedzielny podwieczorek.
   Na miejscu będzie mama Wojtusia -p.Ania Jabłońska.Wojciech Zacharjasz wydrukował już ulotki z nr. konta.Przedszkole Nutka obiecało swoje wypieki , ja upiekę kilka szarlotek z pianką .
   Kiermasz ze sprzedażą różnych rzeczy w tym ubranek organizujemy 27 listopada , w szkole.
   Możemy wówczas sprzedawać watę cukrową , a zysk przeznaczyć na Wojtusia
   Każdy z uczestników może dołożyć coś od siebie.
   Liczę ,że nie zawiedziemy rodziców naszego małego mieszkańca-sąsiada z ul.Zimowej.

   Justyna Gawęda

   p.s. ciasta można przywozić do Pufy w niedzielę rano .   kanja
   • serce_wojtusia Re: Zorganizujmy kiermasz dla Wojtusia. 08.11.10, 14:36
    Witam,
    chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim mieszkańcom Nowej Iwicznej i Mysiadła, którzy wzięli udział we wczorajszej akcji pomocy naszemu synkowi Wojtusiowi, zorganizowanej w Pufie. Bardzo dziękujemy organizatorom imprezy, wszystkim osobom, które upiekły przepyszne ciasta, jak i tym, którzy tak licznie przybyli je zakupić! Ze sprzedaży wypieków udało nam się zebrać aż 3.233 zł! Przyznam, że nie spodziewaliśmy się, aż takiej kwoty... Jesteśmy dumni z tego że mieszkamy właśnie tutaj w Nowej Iwicznej oraz z tego, że mamy takich wspaniałych sąsiadów!

    Jeszcze raz - bardzo dziękujemy!

    pozdrawiamy wszystkich bardzo gorąco,
    Ania i Łukasz Jabłońscy

    PS. Serdecznie zapraszamy 27 listopada na kiermasz szkolny.
  • r.o.b.a.cz.e.k Re: Zorganizujmy kiermasz dla Wojtusia. 05.11.10, 10:25
   Z przyjemnością dołączę do akcji, niech mój wkład polega na tym, że do 17.11 wszystkie pieniądze ze sprzedaży biżuterii z mojego prywatnego targu staroci Retro Bling Bling wylądują na koncie Wojtka. Koszty przesyłki pokrywam ja (chociaż możliwy jest także odbiór osobisty w NI).

   • mnemonka Re: Zorganizujmy kiermasz dla Wojtusia. 07.11.10, 21:06
    Witam,

    Ja ze swojej strony mogę powiedzieć , że liczba chetnych zarówno do kupna jak i do pieczenia przerosła nasze oczekiwania. :) Akcja zaczęła się juz koło 10.00 od pierwszych ciast, które przetrzymałysmy w kuchni PUFY do 12.00. O 12.00 stoły były przepełnione smakołykami a koło 14.30 martwiłysmy sie już że ciast może zabraknąć :) ale doejechały nastepne. Z każą minuta wzbierała we mnie duma, że mieszkam tu w NI gdzie sąsiedzi mają ogromne serca. Kochani jestescie wielcy!!!
    Bardzo serdecznie dziekujemy wszytskim za udział. Czekamy na filmik z akcji na stronie Nowej Iwicznej. Niestety autora tego super sernika nie znam, ale może się przyzna :)

    Pzdr
    Patrycja
    Sala Zabaw PUFA
  • edyta.irka Re: Zorganizujmy kiermasz dla Wojtusia. 07.11.10, 18:21
   Zastanawiam się też, czy można by utworzyć stoisko na naszym kiermaszu 27 list., z którego dochód zostałby przeznaczony na koszty leczenia malca. Każdy zapewne ma jakieś przedmioty (sensowne), które mógłby oferować na ten cel. Ktoś by coś oddał, inny by kupił. Pytanie kto zająłby się sprzedażą tych rzeczy na kiermaszu i czy jest taka możliwość.
   • polwilu Re: Zorganizujmy kiermasz dla Wojtusia. 07.11.10, 20:28
    Oczywiście, że będzie taka możliwość. Ja osobiście będę chciał sprzedać kilka firmowych ciuchów z metkami, 2 wędki i kilka ładnych zabawek. Mój sąsiad odda buty narciarskie, które używał tylko kilka razy. Oczywiście pieniążki ze sprzedaży przeznaczone będą na Wojtusia. Będę też zainteresowany, aby nabyć np. jakiś używany rower. A wiec jak widać będzie tam można okazyjnie nie tylko coś sprzedać, ale i kupić. Dlatego to powinno zachecici więcej ludzi do odwiedzenia tego kiermaszu.
    M.W.

    • malgorzata-net Re: Zorganizujmy kiermasz dla Wojtusia. 08.11.10, 13:10
     JUŻ WCZEŚNIEJ ZOSTAŁO UMIESZCZONE OGŁOSZENIE ŻE 27 LISTOPADA JEST KIERMASZ W SZKOLE W NI.ORGANIZATORAMI SĄ RADA RODZICÓW I KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH NI.NA OSTATNIM SPOTKANIU USTALIŁYŚMY ŻE I W TYM DNIU ZBIÓRKA BĘDZIE DLA WOJTUSIA.KOŁO GOSPODYŃ UPIECZE PIERNICZKI ZYSK DLA WOJTUSIA WATA CUKROWA ZYSK DLA WOJTUSIA,KOSZULKI FIRMOWE ZNANYCH PIŁKARZY ZYSK DLA WOJTUSIA I INNE DAROWIZNY OD LUDZI O WIELKIM SERCU JAKICH JEST MASA W NI.ZOSTAŁO ZAMIESZCZONE OGŁOSZENIE WRAZ Z ADRESEM POD KTÓRYM PROSIMY CHĘTNYCH O ZAPISYWANIE SIĘ W CELU SPRAWNEGO PRZYGOTOWANIA ŁAWEK I MIEJSC DO SPRZEDAŻY.malgorzata.cybulska1@wp.pl.KOORDYNATOR KIERMASZU.WSZELKIE PYTANIA I PROPOZYCJE.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka