Dodaj do ulubionych

OSADA IWICZNA al. zgody 26 - Zakup Segmentu

08.11.16, 12:54
Witam Mieszkańców Nowej Iwicznej.
Planuje z żoną zakup mieszkania na osiedlu Osada Iwiczna.
Proszę Was i Mieszkańców tego osiedla o opinie na temat mieszkania w tych segmentach.
Mnie jedynie nurtuje pytanie dlaczego od ukończenia budowy i oddania segmentów do zamieszkania, jeszcze przez przeszło 6 lat zostało tyle wolnych mieszkań na sprzedaż. Rozumiem, że nie każdy jest zainteresowany zakupem w tej lokalizacji oraz takiej bliskości pociągu. Nam akurat to nie przeszkadza. Pytanie więc, jest jakiś "kruczek" odnośnie tego osiedla, że jest takie małe zainteresowanie? Coś nie tak z deweloperem, chociaż jest on już w upadłości? Proszę o jakieś informacje, jesteśmy bardzo zainteresowani, a wydać duże pieniądze, a potem żałować, byśmy nie chcieli. Pozdrawiamy i czekamy.
Obserwuj wątek
    • heniek.8 Re: OSADA IWICZNA al. zgody 26 - Zakup Segmentu 28.11.16, 18:19
      ja nic nie wiem, też pytam
      jakie tam są ceny, powiedzmy za 1-2 pokoje?
      czy jest jakaś stronka tego osiedla? jedyne co znajduję to fora mieszkańców
    • karolcia4101 Re: OSADA IWICZNA al. zgody 26 - Zakup Segmentu 15.01.17, 21:11
      Również jesteśmy zainteresowani i zastanawiamy się, czy jest jakiś "haczyk".
      @ maratyp - czy ostatecznie zdecydowaliście się z żoną na kupno?
      • maratyp Re: OSADA IWICZNA al. zgody 26 - Zakup Segmentu 01.03.17, 13:06
        tak zdecydowaliśmy się. Sytuacja może się wydawać zagmatwana, ale jest raczej wszystko w porządku. Niedługo podpisujemy umowę przedwstępną.
        • mikotedi Re: OSADA IWICZNA al. zgody 26 - Zakup Segmentu 02.03.17, 19:44
          Witaj maratyp czy mogę prosić o kontak? Jesteśmy z żoną mocno zainteresowani: m.kwietniewski@o2
        • asiek831 Re: OSADA IWICZNA al. zgody 26 - Zakup Segmentu 13.03.17, 23:30
          Witam serdecznie,
          my również zastanawiamy się nad tym osiedlem. Jak Wasze pierwsze wrażenia? Co myślicie o stanie części wspólnych osiedla - czy są np. jakieś realne szanse na odświeżenie terenu? Czy konsultowaliście stan budynku z rzeczoznawcą? Będę wdzięczna za informacje, dziękuję :)
          • maratyp Re: OSADA IWICZNA al. zgody 26 - Zakup Segmentu 14.03.17, 10:29
            Witam.
            Napisałem e-maila do Ciebie mikotedi. Teren nie jest taki rażący, pewnie jak wspólnota się zawiąże to wtedy jakies kroki będą uczynione. Z tego co się orientuję to rzeczoznawca sądowy był i ustalał ceny wszystkich wolnych lokali, podczas przejmowania przez syndyka. Będzie ponownie rzeczoznawca z banku.
            • karolcia4101 Re: OSADA IWICZNA al. zgody 26 - Zakup Segmentu 18.03.17, 20:27
              My również zdecydowaliśmy się na zakup. Niedługo odbieramy klucze. Rzeczoznawcy z banku nie mieli zastrzeżeń. Stan techniczny wewnątrz jest nieco do dopracowania, kilka rzeczy będziemy poprawiać, ale samo miejsce bardzo nam odpowiada :)
              @ maratyp - to znaczy, że będziemy sąsiadami :)
              • maratyp Re: OSADA IWICZNA al. zgody 26 - Zakup Segmentu 23.03.17, 09:53
                Dokładnie, stan jest trochę do poprawienia, ale to jak wszędzie. Dokładnie, będziemy sąsiadami :)
                • mateuszmateusz9999 Re: OSADA IWICZNA al. zgody 26 - Zakup Segmentu 23.01.21, 18:07
                  Witam, wraz z rodzinką zastanawiamy się nad kupnem mieszkania na tym osiedlu i chciałem zapytać mieszkańców jak się tam mieszka? :)
                  Gdyby ktoś życzliwy chciał troszkę pomóc i się wypowiedzieć to z góry dziękuję:)
                  Głównie ciekawi nas czy stan techniczny budynku po tylu latach jest ok? I czy hałas, który generuje stacja kolejowa i tory w tak bliskiej odległości są mocno uciążliwe... No i ogólnie jak klimat na osiedlu...

POZDRAWIAM! M.B - MATEUSZ.BBIELECKI@GMAIL.COM

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka