kobieta_na_pasach 05.07.06, 22:09 wierzbicki tez sie "doszczeka" Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
vandikia Re: piekne sciecie Jabbura 05.07.06, 22:10 eee nie wiem do konca o co chodzi, ale widze bojowy nastrój Kobieto Odpowiedz Link
kobieta_na_pasach Re: piekne sciecie Jabbura 05.07.06, 22:11 vandikia napisała: > eee nie wiem do konca o co chodzi, ale widze bojowy nastrój Kobieto he he, poczytaj sobie co do mnie napisal w swoim watku. ze jetsem jebnieta i trzeba mnie w kaftan. bylabys spokojna? Odpowiedz Link
kobieta_na_pasach Re: Uzyl slowa "jebnieta"???? 05.07.06, 22:13 annajustyna napisała: > Jestem w szoku... tzn. napisal "przyjebalas sie do mnie". Odpowiedz Link
vandikia Re: piekne sciecie Jabbura 05.07.06, 22:12 aha no ide czytac, za duza plodnosc dzis i nie jestem w stanie wszystkiego ogarnąć Odpowiedz Link
kobieta_na_pasach Re: piekne sciecie Jabbura 05.07.06, 22:14 vandikia napisała: > aha no ide czytac, za duza plodnosc dzis i nie jestem w stanie wszystkiego > ogarnąć a co se bedzie d...e zawracala kmiotkiem, sam sie z czasem wykruszy. Odpowiedz Link
vandikia Re: piekne sciecie Jabbura 05.07.06, 22:16 no to nie tak, ścieliście się na początku, a musiz wiedzieć, że Mateusz ma specyficzny styl pisania i zachęcam do przejścia się na jego forum. No bronię Was przed sobą, bo przeciez nie warto sie kłocić, szczególnie jak nie ma podstaw, tylko sprzeczka tak sama z siebie wychodzi Odpowiedz Link
kobieta_na_pasach Re: piekne sciecie Jabbura 05.07.06, 22:34 vandikia napisała: > no to nie tak, ścieliście się na początku, a musiz wiedzieć, że Mateusz ma > specyficzny styl pisania i zachęcam do przejścia się na jego forum. No bronię > Was przed sobą, bo przeciez nie warto sie kłocić, szczególnie jak nie ma > podstaw, tylko sprzeczka tak sama z siebie wychodzi ja nie musze wchodzic na jego forum, on nie musi wchodzic tutaj. a jak juz wchodzi to niech grzecznie odpowiada.moim zdaniem sie wymądrza. Odpowiedz Link
kobieta_na_pasach Re: piekne sciecie Jabbura 05.07.06, 22:15 jabburr1 napisał: > o co chodzi, jestem tu ,slucham to nie sluchaj bo ci uszy zwiedna Odpowiedz Link
hatige Re: piekne sciecie Jabbura 05.07.06, 22:32 dopiero weszlam i zaraz znikam, ale ten jabbur to tylko nedzny siurasty klon. Prawdziwy jabbur to jabbur a nie jabbur1 pewnie Ameryki nie odkrylam, ale co tam... Dobranoc!!! Olac go sikiem prostym lekko skosnym Odpowiedz Link
kobieta_na_pasach Re: piekne sciecie Jabbura 05.07.06, 22:35 hatige napisała: > dopiero weszlam i zaraz znikam, ale ten jabbur to tylko nedzny siurasty klon. > Prawdziwy jabbur to jabbur a nie jabbur1 pewnie Ameryki nie odkrylam, ale co > > tam... > > Dobranoc!!! > > Olac go sikiem prostym lekko skosnym > albo prostym albo skosnym.nie moze byc prosto-skosny dobrałnoc! Odpowiedz Link
hatige k_n_p 05.07.06, 22:37 wejdz na swoja wizytowke, dawno wyslalam Ci zaproszenie,a Ty nic Odpowiedz Link
kobieta_na_pasach Re: k_n_p 05.07.06, 22:41 hatige napisała: > wejdz na swoja wizytowke, dawno wyslalam Ci zaproszenie,a Ty nic > ja jestem od pau dnia aktywna, syn wyjechal. weszalm, zaakceptowalam, ale nie wiem, czy to widac u ciebie? kiedys mialam wiecej wizytowek, ale stwierdzilam, ze to niczemu nie sluzy, a raczej moze sie ktos obrazic. ale dzieki za zaproszenie Odpowiedz Link
kobieta_na_pasach Re: k_n_p 05.07.06, 22:45 hatige napisała: > widac Szafa gra. Buziaki, dobrej nocki. > karaluchy pod poduchy, papiloty pod namioty)) Odpowiedz Link