Dodaj do ulubionych

piekne sciecie Jabbura

05.07.06, 22:09
wierzbicki tez sie "doszczeka"
Obserwuj wątek
    • vandikia Re: piekne sciecie Jabbura 05.07.06, 22:10
      eee nie wiem do konca o co chodzi, ale widze bojowy nastrój Kobieto smile
      • kobieta_na_pasach Re: piekne sciecie Jabbura 05.07.06, 22:11
        vandikia napisała:

        > eee nie wiem do konca o co chodzi, ale widze bojowy nastrój Kobieto smile

        he he, poczytaj sobie co do mnie napisal w swoim watku. ze jetsem jebnieta i
        trzeba mnie w kaftan. bylabys spokojna?
        • annajustyna Uzyl slowa "jebnieta"???? 05.07.06, 22:12
          Jestem w szoku...
          • kobieta_na_pasach Re: Uzyl slowa "jebnieta"???? 05.07.06, 22:13
            annajustyna napisała:

            > Jestem w szoku...

            tzn. napisal "przyjebalas sie do mnie".
        • vandikia Re: piekne sciecie Jabbura 05.07.06, 22:12
          aha no ide czytac, za duza plodnosc dzis i nie jestem w stanie wszystkiego
          ogarnąć smile
          • kobieta_na_pasach Re: piekne sciecie Jabbura 05.07.06, 22:14
            vandikia napisała:

            > aha no ide czytac, za duza plodnosc dzis i nie jestem w stanie wszystkiego
            > ogarnąć smile

            a co se bedzie d...e zawracala kmiotkiem, sam sie z czasem wykruszy.
            • vandikia Re: piekne sciecie Jabbura 05.07.06, 22:16
              no to nie tak, ścieliście się na początku, a musiz wiedzieć, że Mateusz ma
              specyficzny styl pisania i zachęcam do przejścia się na jego forum. No bronię
              Was przed sobą, bo przeciez nie warto sie kłocić, szczególnie jak nie ma
              podstaw, tylko sprzeczka tak sama z siebie wychodzi smile
              • kobieta_na_pasach Re: piekne sciecie Jabbura 05.07.06, 22:34
                vandikia napisała:

                > no to nie tak, ścieliście się na początku, a musiz wiedzieć, że Mateusz ma
                > specyficzny styl pisania i zachęcam do przejścia się na jego forum. No bronię
                > Was przed sobą, bo przeciez nie warto sie kłocić, szczególnie jak nie ma
                > podstaw, tylko sprzeczka tak sama z siebie wychodzi smile

                ja nie musze wchodzic na jego forum, on nie musi wchodzic tutaj. a jak juz
                wchodzi to niech grzecznie odpowiada.moim zdaniem sie wymądrza.
    • jabburr1 Re: piekne sciecie Jabbura 05.07.06, 22:14
      o co chodzi, jestem tu ,slucham
      • kobieta_na_pasach Re: piekne sciecie Jabbura 05.07.06, 22:15
        jabburr1 napisał:

        > o co chodzi, jestem tu ,slucham

        to nie sluchaj bo ci uszy zwiedna
        • hatige Re: piekne sciecie Jabbura 05.07.06, 22:32
          dopiero weszlam i zaraz znikam, ale ten jabbur to tylko nedzny siurasty klon.
          Prawdziwy jabbur to jabbur a nie jabbur1 smile pewnie Ameryki nie odkrylam, ale co
          tam...

          Dobranoc!!!

          Olac go sikiem prostym lekko skosnym wink
          • kobieta_na_pasach Re: piekne sciecie Jabbura 05.07.06, 22:35
            hatige napisała:

            > dopiero weszlam i zaraz znikam, ale ten jabbur to tylko nedzny siurasty klon.
            > Prawdziwy jabbur to jabbur a nie jabbur1 smile pewnie Ameryki nie odkrylam, ale co
            >
            > tam...
            >
            > Dobranoc!!!
            >
            > Olac go sikiem prostym lekko skosnym wink
            >

            albo prostym albo skosnym.nie moze byc prosto-skosnysmile dobrałnoc!
            • hatige Re: piekne sciecie Jabbura 05.07.06, 22:36
              moze byc wink leje prosto a opada krzywo wink
            • hatige k_n_p 05.07.06, 22:37
              wejdz na swoja wizytowke, dawno wyslalam Ci zaproszenie,a Ty nic crying
              • kobieta_na_pasach Re: k_n_p 05.07.06, 22:41
                hatige napisała:

                > wejdz na swoja wizytowke, dawno wyslalam Ci zaproszenie,a Ty nic crying
                >
                ja jestem od pau dnia aktywna, syn wyjechal. weszalm, zaakceptowalam, ale nie
                wiem, czy to widac u ciebie? kiedys mialam wiecej wizytowek, ale stwierdzilam,
                ze to niczemu nie sluzy, a raczej moze sie ktos obrazic. ale dzieki za zaproszeniesmile
                • hatige Re: k_n_p 05.07.06, 22:44
                  widac smile Szafa gra. Buziaki, dobrej nocki.
                  • kobieta_na_pasach Re: k_n_p 05.07.06, 22:45
                    hatige napisała:

                    > widac smile Szafa gra. Buziaki, dobrej nocki.
                    >

                    karaluchy pod poduchy, papiloty pod namiotysmile))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka