Dodaj do ulubionych

Scissors Sisters...

08.09.06, 14:27
Znacie juz ich przeboj??? Wlasnie u mnie leci w radiu, lepsze niz Army Of
Lovers, a teraz prosze o Zlotego Anala:
en.wikipedia.org/wiki/Tribadism
en.wikipedia.org/wiki/Scissor_Sisters
Obserwuj wątek
    • annajustyna Wideo!!! 08.09.06, 14:29
      www.youtube.com/watch?v=jAD8IaNabYE
      • dziewice Re: Wideo!!! 08.09.06, 22:20
        obejrzalem smile
        • annajustyna Re: Wideo!!! 08.09.06, 22:26
          I jak wrazenia???
          • dziewice Re: Wideo!!! 08.09.06, 22:27
            ogaladam jeszcze raz smile
            • dziewice Re: Wideo!!! 08.09.06, 22:32
              wole publicznie nie mowic smile
              • dziewice Re: Wideo!!! 08.09.06, 22:48
                no dobra, skoro wszyscy tak prosicie to powiem.

                patrzac na teledysk zastanawialem sie czy to faktycznie jest Kobieta czy ktorys
                z Boys Band sie za Kobiete przebral.
                • annajustyna Re: Wideo!!! 08.09.06, 22:49
                  Tam jest m.in. kobieta, ale wokal to facet...
                  • dziewice Re: Wideo!!! 08.09.06, 22:52
                    czy jestes pewna ze w teledysku wystepuje Kobieta?
                    • annajustyna Re: Wideo!!! 08.09.06, 23:25
                      Tak, jestem pewna. Widzialam tez z nia wywiad...
                      • dziewice Re: Wideo!!! 08.09.06, 23:33
                        to powiem, szczerze, tak naprawde caly teledysk myslalem czy ma ogolone nogi, bo
                        mialem nadzieje, ze NIE!!! smile
                        • annajustyna Re: Wideo!!! 08.09.06, 23:38
                          Ja mam nieogolone. Cale sa w kruczoczarnym zaroscie...
                          • dziewice Re: Wideo!!! 08.09.06, 23:46
                            ooooooo yaaaaaaaaa smile
                            • annajustyna Re: Wideo!!! 08.09.06, 23:50
                              Ale chyba sobie nad gazem naspale, bo swedza pod spodniami...
                              • dziewice Re: Wideo!!! 08.09.06, 23:53
                                tego nie bylo w programie (az sie za glowe trzymalem). smile
                                • annajustyna Re: Wideo!!! 09.09.06, 00:05
                                  Jakim programie??? Zapalony gaz jest najlepszy na klaki...
                                  • dziewice Re: Wideo!!! 09.09.06, 00:08
                                    ale ten zapach zabija wszystko trwale na dlugie lata, na wieki, aaaaaaaa
      • raduch Re: Wideo!!! 08.09.06, 22:26
        Z lekka mnie zemdliło od nadmiaru słodkiego.
    • rena31 Re: Scissors Sisters... 08.09.06, 23:08
      noe co wy, piosnka jak piosnaka, ludziki smieszne, a ta babka tam w ciazy?
      • annajustyna Re: Scissors Sisters... 08.09.06, 23:26
        Nie wiem, wydaje mi sie, ze sukienka a la bombka...
        • rena31 Re: Scissors Sisters... 08.09.06, 23:28
          oj nie wiem ja tera widze same baby w ciazy moze to jakis znak
          • annajustyna Re: Scissors Sisters... 08.09.06, 23:39
            Ja widze same zabawki dla malych dzieci...Chetnie bym sobie juz na zas nakupowala...
            • rena31 Re: Scissors Sisters... 09.09.06, 00:00
              a ja ksiazeczek
              • annajustyna Re: Scissors Sisters... 09.09.06, 00:05
                Ksiazeczki to tze zabawkiwink.
                • rena31 Re: Scissors Sisters... 09.09.06, 00:11
                  ja mialam myslec w tym roku, ale po wakacjach stwierdzam, ze nie mam czasu i
                  poczekam z rok
                  • annajustyna Re: Scissors Sisters... 09.09.06, 00:12
                    Ja pewnie jeszcze z 15 lat poczekam, az prace znajdesad(((.
                    • rena31 Re: Scissors Sisters... 09.09.06, 00:16
                      a jak znajdzisz to zaczniesz?
                      • annajustyna Re: Scissors Sisters... 09.09.06, 09:16
                        Jka bede miala z 45 lat, to moge sie juz nie odwazyc...
    • baba_krk jak dla mnie nie do przejścia... 09.09.06, 00:03
      całkowicie nie moja bajka smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka