annajustyna 08.09.06, 14:27 Znacie juz ich przeboj??? Wlasnie u mnie leci w radiu, lepsze niz Army Of Lovers, a teraz prosze o Zlotego Anala: en.wikipedia.org/wiki/Tribadism en.wikipedia.org/wiki/Scissor_Sisters Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dziewice Re: Wideo!!! 08.09.06, 22:48 no dobra, skoro wszyscy tak prosicie to powiem. patrzac na teledysk zastanawialem sie czy to faktycznie jest Kobieta czy ktorys z Boys Band sie za Kobiete przebral. Odpowiedz Link
annajustyna Re: Wideo!!! 08.09.06, 22:49 Tam jest m.in. kobieta, ale wokal to facet... Odpowiedz Link
dziewice Re: Wideo!!! 08.09.06, 22:52 czy jestes pewna ze w teledysku wystepuje Kobieta? Odpowiedz Link
annajustyna Re: Wideo!!! 08.09.06, 23:25 Tak, jestem pewna. Widzialam tez z nia wywiad... Odpowiedz Link
dziewice Re: Wideo!!! 08.09.06, 23:33 to powiem, szczerze, tak naprawde caly teledysk myslalem czy ma ogolone nogi, bo mialem nadzieje, ze NIE!!! Odpowiedz Link
annajustyna Re: Wideo!!! 08.09.06, 23:38 Ja mam nieogolone. Cale sa w kruczoczarnym zaroscie... Odpowiedz Link
annajustyna Re: Wideo!!! 08.09.06, 23:50 Ale chyba sobie nad gazem naspale, bo swedza pod spodniami... Odpowiedz Link
dziewice Re: Wideo!!! 08.09.06, 23:53 tego nie bylo w programie (az sie za glowe trzymalem). Odpowiedz Link
annajustyna Re: Wideo!!! 09.09.06, 00:05 Jakim programie??? Zapalony gaz jest najlepszy na klaki... Odpowiedz Link
dziewice Re: Wideo!!! 09.09.06, 00:08 ale ten zapach zabija wszystko trwale na dlugie lata, na wieki, aaaaaaaa Odpowiedz Link
rena31 Re: Scissors Sisters... 08.09.06, 23:08 noe co wy, piosnka jak piosnaka, ludziki smieszne, a ta babka tam w ciazy? Odpowiedz Link
annajustyna Re: Scissors Sisters... 08.09.06, 23:26 Nie wiem, wydaje mi sie, ze sukienka a la bombka... Odpowiedz Link
rena31 Re: Scissors Sisters... 08.09.06, 23:28 oj nie wiem ja tera widze same baby w ciazy moze to jakis znak Odpowiedz Link
annajustyna Re: Scissors Sisters... 08.09.06, 23:39 Ja widze same zabawki dla malych dzieci...Chetnie bym sobie juz na zas nakupowala... Odpowiedz Link
rena31 Re: Scissors Sisters... 09.09.06, 00:11 ja mialam myslec w tym roku, ale po wakacjach stwierdzam, ze nie mam czasu i poczekam z rok Odpowiedz Link
annajustyna Re: Scissors Sisters... 09.09.06, 00:12 Ja pewnie jeszcze z 15 lat poczekam, az prace znajde(((. Odpowiedz Link
annajustyna Re: Scissors Sisters... 09.09.06, 09:16 Jka bede miala z 45 lat, to moge sie juz nie odwazyc... Odpowiedz Link