Dodaj do ulubionych

Łeb mnie boli

14.09.06, 14:31
jakieś porady?
Obserwuj wątek
    • bzz_bzz Re: Łeb mnie boli 14.09.06, 14:31
      Jak łeb, to się chłopów zapytać musisz ;p
      • krambambulia Re: Łeb mnie boli 14.09.06, 15:10
        No właśnie, może który mi masaż plecków zrobi... smile
    • roman_tyczka w dzien? 14.09.06, 14:32
      mnie boli zawsze wieczoremsmile
      • bzz_bzz Re: w dzien? 14.09.06, 14:32
        ty też masz łeb? surprised
        • roman_tyczka Re: w dzien? 14.09.06, 14:33
          bzz_bzz napisała:

          > ty też masz łeb? surprised

          jak sklep
          • bzz_bzz Re: w dzien? 14.09.06, 14:38
            ojaaaa big_grin
      • krambambulia Re: w dzien? 14.09.06, 15:09
        A mnie wieczorem nigdy... smile
    • niedzwiedzica_sousie Re: Łeb mnie boli 14.09.06, 15:05
      kawa z cytryną
      • krambambulia Re: Łeb mnie boli 14.09.06, 15:07
        Ooooo fuuuuuuuuuj, to juz wolę bolący łeb... smile
    • mmagi dupie lzej;-) 14.09.06, 15:06

      • krambambulia Re: dupie lzej;-) 14.09.06, 15:08
        Moją dupą, za przeproszeniem, i tak nie ma sie chwilowo kto zając.
        • mmagi Re: dupie lzej;-) 14.09.06, 15:11
          oj bina ta Twoja dupasmile)
          • krambambulia Re: dupie lzej;-) 14.09.06, 15:16
            Może w subbotu bedzie lepiej - kto wie, co tam ten białorusin sobie mysli...? smile))
    • grubaska20 Re: Łeb mnie boli 14.09.06, 15:11
      hehe, no mnie też chyba jakby zaczyna..uncertain ale mnie, to chyba boli ŁEP hehewink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka