krambambulia Re: Łeb mnie boli 14.09.06, 15:10 No właśnie, może który mi masaż plecków zrobi... Odpowiedz Link
roman_tyczka Re: w dzien? 14.09.06, 14:33 bzz_bzz napisała: > ty też masz łeb? jak sklep Odpowiedz Link
krambambulia Re: Łeb mnie boli 14.09.06, 15:07 Ooooo fuuuuuuuuuj, to juz wolę bolący łeb... Odpowiedz Link
krambambulia Re: dupie lzej;-) 14.09.06, 15:08 Moją dupą, za przeproszeniem, i tak nie ma sie chwilowo kto zając. Odpowiedz Link
krambambulia Re: dupie lzej;-) 14.09.06, 15:16 Może w subbotu bedzie lepiej - kto wie, co tam ten białorusin sobie mysli...? )) Odpowiedz Link
grubaska20 Re: Łeb mnie boli 14.09.06, 15:11 hehe, no mnie też chyba jakby zaczyna.. ale mnie, to chyba boli ŁEP hehe Odpowiedz Link