Dodaj do ulubionych

teraz my- aneta "ka"

05.12.06, 22:35

Obserwuj wątek
    • maretina krawczyk:) 05.12.06, 22:35

      • grubaska20 Re: krawczyk:) 05.12.06, 22:38
        no wiem wiem, że krawczyk, ale to tak fajnie brzmi!! hehetongue_out
    • juleczka4 Re: teraz my- aneta "ka" 05.12.06, 22:42
      Grubasko nie chce w ogóle się odpisać mi mail pisze ,że jakiś błąd wrr

      w każdym razie dziękuje Ci za odp hihih w najbliższych dniach dam Ci znać
      esemskiem to zadryndasz do mnie smile))
      • grubaska20 Re: teraz my- aneta "ka" 05.12.06, 22:44
        wink
    • grubaska20 Re: teraz my- aneta "ka" 05.12.06, 23:08
      ..stawiam na jakieś 80% prawdy, a na te akcje z dzieckiem, to brakuje mi słów

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka