grubaska20 Re: krawczyk:) 05.12.06, 22:38 no wiem wiem, że krawczyk, ale to tak fajnie brzmi!! hehe Odpowiedz Link
juleczka4 Re: teraz my- aneta "ka" 05.12.06, 22:42 Grubasko nie chce w ogóle się odpisać mi mail pisze ,że jakiś błąd wrr w każdym razie dziękuje Ci za odp hihih w najbliższych dniach dam Ci znać esemskiem to zadryndasz do mnie )) Odpowiedz Link
grubaska20 Re: teraz my- aneta "ka" 05.12.06, 23:08 ..stawiam na jakieś 80% prawdy, a na te akcje z dzieckiem, to brakuje mi słów Odpowiedz Link