kobieta_na_pasach 07.02.07, 14:26 bo paczka bym zjadla. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dzikoozka Re: ktorego jest tlusty czwartek? 07.02.07, 14:30 chyba 15, Ja też bym zjadła. A dzisiaj jem okrutnie duzo,,,, rano dostałam sernik na zimno z gararetkom i owocami, potem zjadłam serek wiejski bo termin wychodził potem dwie bułki z pasta z tunczyka i gruszkę ja piernicze...... Odpowiedz Link
monalisa.pl sama jestes tepa 08.02.07, 13:00 jakbys chodziła do koscioła to bys wiedział kiedy jest sroda popielcowa i wtedy bys sobie odjeła pare dni i wyszedł by ci czwartek - tłusty czwartek. Odpowiedz Link
rykitikitaki Re: sama jestes tepa 08.02.07, 13:38 ja tam nie wiem Fajnie kłócić się z poczuciem humoru Odpowiedz Link
kobieta_na_pasach i co? nie tylko ja mam ten dylemat! 08.02.07, 12:34 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=77&w=56959228 Odpowiedz Link
rykitikitaki dzień po walntynkach.Tyle słodyczy z dnia na dzień 08.02.07, 13:36 A, ja już nie mogę doczekać się, kiedy dowiem się, czy wygrałam super wypasioną Nokię)) Tłusty nie tłusty, ale pączków ostatnio dość najadłam się Odpowiedz Link
mroofka2 Re: ktorego jest tlusty czwartek? 08.02.07, 14:20 chyba zaraz pójdę kupić do kawy)) Odpowiedz Link