Dodaj do ulubionych

ktorego jest tlusty czwartek?

07.02.07, 14:26
bo paczka bym zjadla.
Obserwuj wątek
    • dzikoozka Re: ktorego jest tlusty czwartek? 07.02.07, 14:30
      chyba 15, Ja też bym zjadła.
      A dzisiaj jem okrutnie duzo,,,,
      rano dostałam sernik na zimno z gararetkom i owocami,
      potem zjadłam serek wiejski bo termin wychodził
      potem dwie bułki z pasta z tunczyka
      i gruszkę
      ja piernicze......
    • monalisa.pl w tlusty czwartek 07.02.07, 14:49
      • kobieta_na_pasach ales tepa 08.02.07, 09:14
        napisalam wyraznie "ktorego", nie "kiedy"
        • monalisa.pl sama jestes tepa 08.02.07, 13:00
          jakbys chodziła do koscioła to bys wiedział kiedy jest sroda popielcowa i wtedy
          bys sobie odjeła pare dni i wyszedł by ci czwartek - tłusty czwartek.
          • rykitikitaki Re: sama jestes tepa 08.02.07, 13:33
            o kurczesmile))
            Ale, zakurzyłyście sięsmile))
            • monalisa.pl Re: sama jestes tepa 08.02.07, 13:36
              nikt sie nie zakurzył
              • rykitikitaki Re: sama jestes tepa 08.02.07, 13:38
                ja tam nie wiemsmile
                Fajnie kłócić się z poczuciem humorusmile
    • kobieta_na_pasach i co? nie tylko ja mam ten dylemat! 08.02.07, 12:34
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=77&w=56959228
      • rykitikitaki dzień po walntynkach.Tyle słodyczy z dnia na dzień 08.02.07, 13:36
        A, ja już nie mogę doczekać się, kiedy dowiem się, czy wygrałam super wypasioną
        Nokięsmile))

        Tłusty nie tłusty, ale pączków ostatnio dość najadłam sięsmile
    • mmagi 15go 08.02.07, 12:45

    • mroofka2 Re: ktorego jest tlusty czwartek? 08.02.07, 14:20
      chyba zaraz pójdę kupić do kawywink))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka