Dodaj do ulubionych

Coś teleranka dawno nie było?

23.04.09, 07:48
Budowlany

Dwóch budowlańców bada jakość wykonania ścian, w tym akustyczność.
Jeden krzyczy do drugiego przez ścianę:
- Wasia, słyszysz mnie?
- Nie drzyj się tak, przecież ciebie i widzę.

Historyczny

ZSRR. Do biura podróży przychodzi gość:
- Interesuje mnie wycieczka śladami Lenina.
- Znaczy Leningrad, Moskwa...?
- Raczej Paryż, Monachium...

Rodzinny

Życie sobie biegło spokojnie do dnia, kiedy żona zobaczyła, że
sąsiadka jako szmaty do mycia okien używa moich starych gaci...

Wzrostowy

- Ile wzrostu powinien mieć facet, by kobiety za nim szalały?
- Jakieś 55 cm. I 3,5 kg. Będą na każde życzenie cycka podawać, na
każdy pisk przybiegać....

Prasowy

Kwietniowy numer znanej gazety dla pań zawierał test ciążowy. A nie
mogli do lipcowego dodać prezerwatyw?
Obserwuj wątek
    • alpepe Re: Coś teleranka dawno nie było? 23.04.09, 08:44
      nie rozumiem ostatniego sad
      • sebcioo Re: Coś teleranka dawno nie było? 23.04.09, 08:48
        Błąd jest w miesiacach, powinny byc dwa blizej siebie wystepujace w kalendarzu,
        np maj i lipiec. W lipcowym test a w majowym gumki.

        "Wzrostowy" dobry smile
        • alpepe Re: Coś teleranka dawno nie było? 23.04.09, 09:04
          sebcioo, "nie rozumiem" jest czasem wyrażeniem synonimicznym do "to jest bez
          sensu". Więc mi nie tłumacz, co i jak, bo jako dwukrotna matka zdołałam się
          zorientować, skąd się (nie) biorą dzieci i kiedy potrzebny test.
          • sebcioo Re: Coś teleranka dawno nie było? 23.04.09, 11:08
            alpepe napisała:

            > "nie rozumiem" jest czasem wyrażeniem synonimicznym do "to jest bez
            > sensu".
            Chyba wedlug twojego slownika. Bo na pewno nie wedlug slownika jezyka polskiego.

            > Więc mi nie tłumacz, co i jak, bo jako dwukrotna matka zdołałam się
            > zorientować, skąd się (nie) biorą dzieci i kiedy potrzebny test.
            Ale nie zdolalas opanowac takich zawilosci jak pisanie "to jest bez sensu" kiedy
            masz na mysli "to jest bez sensu". Babska logika.
      • raduch Re: Coś teleranka dawno nie było? 23.04.09, 08:51
        Faktycznie. Facet napisał, drugi przetłumaczył, trzeci bezkrytycznie
        podał dalej... big_grin Oczywiście jest błąd w wyliczeniach.
    • dzikoozka Świński :)) 23.04.09, 09:45
      Czym sie różni mineta na wygolonej i niewygolonej cipce?
      Na wygolonej to tak jakbyś lizał lizaka.
      Na niewygolonej to też tak jakbyś lizał lizaka......spod szafy.

      smile
      • sebcioo Re: Świński :)) 23.04.09, 11:10
        A czym od zarosnietej (stopien wyzej od niewygolonej)?
        To tak jak bys lizal psa/kota.
    • aguszak Re: Coś teleranka dawno nie było? 23.04.09, 11:45
      Co ma zrobić mężczyzna, żeby się poczuć najprzystojniejszym i
      najmądrzejszym na Ziemi?
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      Postawić worek ziemi i na nim stanąć! wink
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka