Dodaj do ulubionych

Livebox i Macbook

15.11.09, 17:42
potrzebuje pomocy przy podlaczeniu maca do livebox i telewizji by TP
SA. Czy jest ktos w okolicy kto mi pomoze ? Ilosc kabli mnie przeraza
;-((

Dzieki
Gosia
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka