mergy74 15.11.09, 17:42 potrzebuje pomocy przy podlaczeniu maca do livebox i telewizji by TP SA. Czy jest ktos w okolicy kto mi pomoze ? Ilosc kabli mnie przeraza ;-(( Dzieki Gosia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj