Dodaj do ulubionych

AMK meble - nie polecam

IP: *.axelspringer.pl 24.04.12, 14:06
Zamówiłam sofę w salonie AMK meble na Modlińskiej. Czekałam na nią 8 tygodni. W między czasie dzwoniłam do nich dwa razy bo mówili, że sofa może będzie po 4 tygodniach. Dziś się dowiaduję, że z powodu błędu pracownika nie zamówili sofy i muszę czekać na nią kolejne 8 tygodni. To jawna kpina i brak profesjonalizmu.
Nigdy więcej nic u nich nie zamówię. Ciekawa jestem czy bez problemu uda mi się odzyskać zaliczkę :(
To smutne, że prywatna firma ma takie niefrasobliwe podejście do klienta.
W każdym razie nie polecam tego salonu.
A.
Obserwuj wątek
    • Gość: Tom Re: AMK meble - nie polecam IP: 193.164.157.* 24.04.12, 15:31
      A ja polecam. Zamawiałem kanapę. Czas realizacji zamówienia 6 tygodni. Po trzech tygodniach był telefon, że kanapa jest na miejscu.
      PZDR
    • Gość: gość Re: AMK meble - nie polecam IP: *.jmdi.pl 24.04.12, 21:47
      Oszalałaś? Czekać 2 miesiące na standardową kanapę? Żądaj zwrotu kasy i kup gdzie indziej.
      No, chyba że sofa wyjątkowej urody i dostępna tylko tu.
    • very_famous Re: AMK meble - nie polecam 25.04.12, 10:03
      Po kilku miesiącach wykańczania mieszania i zamawiania różnych rzeczy mogę napisać cały elaborat na temat niefrasobliwego podejścia do klienta i nieuczciwości firm.
      Generalnie jest na naszym rynku tylko niewielki procent firm, które same troszczą się o swojego klienta, a kwestia jest tym gorsza, że większość rzeczy trzeba zamawiać i czekać magiczne 6-8 tygodni.
    • Gość: gość Re: AMK meble - nie polecam IP: *.ip.netia.com.pl 25.04.12, 10:07
      Myślę, że firma AMK jeżeli szanuje klientów to w tym przypadku powinna mocno uderzyć się w piersi i podarować MEGA rabat na ta sofę. Inaczej olał bym AMK i zamówił gdzie indziej... nikt teraz łaski nie robi, to firmy powinny zabiegać o klienta...
      • Gość: aga Re: AMK meble - nie polecam IP: *.warszawa.vectranet.pl 04.07.12, 10:30
        My zamówiliśmy szafę 7 maja, czas oczekiwania niby 4-5 tygodni. Pani powiedziała, że co prawda w umowie jest 9 tygodni, ale zawsze meble przyjeżdżają po miesiącu. Cóż, chyba w naszym przypadku jest ten jedyny wyjątek. Po 7 tygodniu czekania zaczęliśmy się dowiadywać i stwierdzono, że w umowie jest 9 tygodni więc trzeba czekać. Hm, to po co oszukujecie klientów, że to 5 tygodni??? Właśnie minęło owe 9 tygodni i szafy brak. A pracownicy tego salonu robią sobie jaja, mówiąc, że szafa będzie na dniach... co to znaczy???? Nic poza odzyskaniem zaliczki zrobić nie można, a jak się chce mieć szafę trzeba czekać. Inne firmy mają tą szafę ale też z czasem oczekiwania ok 3-5 tyg. Śmieszne, że w takich czasach mając pieniądze nie można kupić mebli. Dziwne, że firma, która to produkuje nie ma choćby w magazynie 2 szt, tylko musi specjalnie to wyprodukować jak daj boże ktoś zamówi. Masakra. Może pani dyrektor tej cudownej instytucji wreszcie się podejmie tej trudnej sprawy i sprowadzi tą moją nieszczęsną szafę albo podaruje mi ekspozytor z rabatem.
      • Gość: iras Re: AMK meble - nie polecam IP: *.polsat.net.pl 15.10.12, 13:40
        Ja równiez nie polecam tego sklepu. Czekałem 8 tyg i lipa-okazało sie , ze nie maja jakiejś umowy podpisanej z dostawca. Chciałęm chociaż dosatweę gratis-raptem 2 km.. Niestety odmowa Zaliczke wycofałem. Zamowiłem taki sam zestaw w sklepie internetowym. Dostawa po ok 7 dniach roboczych z wniesieniem do mieszkania. Nie polecam AMK i niemiłej pani blondynki- niemiła, widać, ze jej ktoś dawno pod ogon nie zaglądał :)
        • Gość: gość Toż to pralnia pieniędzy a nie sklep. IP: *.devs.futuro.pl 16.10.12, 11:07
          Przy tak znikomej liczbie klientów taki moloch normalnie by się nie utrzymał
        • Gość: NIEZADOWOLONY Re: AMK meble - nie polecam IP: *.play-internet.pl 20.10.12, 20:32
          Ja również nie polecam tego sklepu. Nie dziwie się że nie ma tam nigdy klientów. Termin realizacji zamówienia to 2 miesiące a i tak nie potrafią wywiązać się z umowy. Zgadzam się co do niemiłej pani "dyrektor" . Wyniosła i nieuprzejma. Obsługa fatalna.Takie same meble znalazłem w innym sklepie i w dodatku tańsze A czas realizacji był krótszy i meble przyjechały nie to co tam. NIE POLECAM.
          • Gość: sofa Re: AMK meble - nie polecam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.12, 12:05
            a możesz powiedzieć gdzie te meble są tańsze i szybsze?

o my zamowiliśmy tam sofę i łóżko do sypialni i mam nadzieję, że w 8 tygodni mi do sprowadzą, bo inaczej ich rozerwe! przez nich musze przekać z przeprowadzką jeszcze dwa miesiące:(
    • Gość: wykrywacz bzdur Re: AMK meble - nie polecam IP: 212.160.172.* 25.04.12, 10:12
      dla mnie ten sklep to jakis ewenement
      zawsze jest tam pusto
      ciekawe czy im ten interes sie zapina?
    • Gość: wykrywacz bzdur podstawowa zasada: nie dla zaliczek IP: 212.160.172.* 25.04.12, 10:13
      podstawowa zasada: nie płacimy żadnych zaliczek
      i tyle
      • Gość: tek Re: podstawowa zasada: nie dla zaliczek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.12, 23:00
        ...zaliczki płacimy jak najbardziej i w razie czego zgodnie z prawem je odbieramy, natomiast nie płacimy zadatków.
        • Gość: ja Re: podstawowa zasada: nie dla zaliczek IP: *.warszawa.vectranet.pl 26.04.12, 06:28
          Gdyby ta Pani zapłaciła zadatek to w tym wypadku powinni oddać jej zadatek podwójnej wysokości!! A tak to odbierze tyle ile wpłaciła i ani grosza więcej. W przypadku kupna nieruchomości także zawsze wpłaca się zadatek - on zabezpiecza obie strony umowy.
        • Gość: wykrywacz bzdur Re: podstawowa zasada: nie dla zaliczek IP: 212.160.172.* 26.04.12, 16:23
          jak najbardziej nie płacimy nic przed wykonaną usługą
          • Gość: ifares Pralnia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.12, 21:22
            dla mnie to pralnia pieniędzy. Tam klient to klient WIDMO...więcej niż zaparkowane dwoch samochodów nie widziałem a budynek taki jak blok J.W Destruction
            • Gość: kanapa Re: Pralnia IP: *.dynamic.chello.pl 05.07.12, 21:26
              dla mnie tez ten sklep jakis dziwny jest
              moze to przykrywka do jakiegos innego interesu ?
    • kanna Re: AMK meble - nie polecam 04.07.12, 13:16
      Jeśli zależy Ci na kanapie i chcesz czekać - negocjuj obniżenie ceny. 10-15 % bez problemu powinno być do wywalczenia.
    • Gość: sofy Re: AMK meble - nie polecam IP: 212.160.172.* 04.07.12, 16:06
      jak ktos zainteresowany to mam dwie skorzane sofy z Caya Design (model Ibiza)
      jedna dwuosobowa, druga 3 os z funkcja spania
      stan bdobry
      od reki
      4200 zł
      pozdr
      • Gość: jola z Re: AMK meble - nie polecam IP: *.adsl.inetia.pl 31.12.14, 12:33
        Proszę o info czy sofy są jeszcze do kupienia? Czy warto interesowac się tą firmą?
    • Gość: co za ludzie ! Re: AMK meble - nie polecam IP: *.warszawa.vectranet.pl 29.10.12, 12:06
      Ludzie strzeżcie się tego sklepu i nigdy tam nie kupujcie !! Zapłaciłem zaliczkę, czekałem 8 tygodni na kanapę...dzisiaj po 8 tygodniach dzwonię do nich a oni mi mówią, że nie są w stanie zrealizować zamówienia...CO ZA LUDZIE !!!

Poniżej mail który dostałem od tych kombinatorów:
      'Witam, z przykrością informujemy , że niestety w związku z problemami natury prawnej, której powodem jest tymczasowe zawieszenie współpracy pomiędzy nasza firmą a Producentem kanapy - nie jesteśmy w stanie zrealizować Pana zamówienia.
      Prosimy o podanie numeru konta w ceku zwrotu zaliczki.
      Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Z poważaniem
      Anna Mozer-Kowalska'
    • Gość: gość Re: AMK meble - nie polecam IP: *.jmdi.pl 12.11.12, 19:59
      a ja polecam...
      duzy wybor przystepne ceny i mila obsluga
      zestaw sofa + fotele przyjechaly po 5 tygodniach
      • Gość: to proste Re: AMK meble - nie polecam IP: *.jmdi.pl 15.11.12, 20:18
        twoją zaliczką wypłaciłi sobie wynagrodzenie - przecież to normalne a takie tam gadanie, że zapomnieli to mogą mówić dużym dzieciom. Jak odzyskać zaliczkę - mój przykład, Zwodzili mnie 11 dni po terminie pojechałem do sklepu i powiedziałem - oddajcie zaliczkę - odp. - nie mają. Stałem w sklepie przez 5 godz i gdy wchodzili klienci ja wszczynałem awanturę żeby oddali zaliczkę , że są nieuczciwi. W 5 godzinie poskutkowało. Po dwu miesiącach byłem w pobliżu - sklep splajtował a ludzie pozostali nie odzyskali zaliczek a tych których odstraszyłem od zakupów - zyskali
    • Gość: maxii Re: AMK meble - nie polecam IP: *.noblebank.pl 22.11.12, 15:32
      AMK meble NIE POLECAM jedna wielka masakra , meble mialy byc do 8 tyg , czekam juz 12 tyg i nic, co tydzien odwlekaja i mowia ze beda w poniedzialek . Odradzam jakikolwiek zakup , nie kupił bym u nich nawet chusteczek do nosa jak by sprzedawali .................
      • Gość: misio Re: AMK meble - nie polecam IP: *.subscribers.sferia.net 13.02.13, 15:53
        Wystarczy troche bystrości i posiadanie internetu i łatwo mozna sprawdzić kto jest włascicielem i czy przypadkiem w innych branzach nie działa podobnie !!
      • Gość: Agata Re: AMK meble - nie polecam IP: *.centertel.pl 28.04.14, 10:49
        mebli zamówionych 16 lutego nie mam do dzisiaj, a jest 28 kwietnia!!!!!!!!!ŻENADA!!!!!!!!!!NIE KUPUJCIE TAM NICZEGO!!!Obracają tylko naszymi zaliczkami kredytując swoje interesy!!
        • Gość: Hubi Re: AMK meble - nie polecam IP: *.play-internet.pl 03.06.14, 16:41
          Również nie polecam. Zamówiłem meble w lutym, jest czerwiec i ani zwrotu zaliczki ani mebli. Oszuści.
    • Gość: aa-55 Re: AMK meble - polecam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.13, 14:13
      Zamówiłem styczniu w salonie AMK komplet wypoczynkowy . Przyjechał po 4 tygodniach, jestem bardzo zadowolony . Co do obsługi nie mam żadnych zastrzeżeń . Polecam i pozdrawiam
      • Gość: andy2 Re: AMK meble - polecam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.13, 14:24
        Witam, ja osobiście polecam wszystkim zakupy w aMK meble . Jestem tam stałą klientką i nie spotkałam się jeszcze z brakiem realizacji którejkolwiek z umów , jakie z owym sklepem zawarłam. Duży wybór mebli jest niewątpliwie atutem owego sklepu .
        • Gość: gosc Re: AMK meble - manipulacja IP: *.devs.futuro.pl 20.03.13, 15:06
          IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl - tak tak... to może byc przypadek ale ja w takie przypadki nie wierzę. Na kilometr śmierdzi komentarzami pracownika.

• Gość: zdenek smetana Re: AMK meble - manipulacja IP: 212.160.172.* 20.03.13, 16:04
            podobno ZTM wypozycza swoich do takich celow
          • Gość: chyzy Re: AMK meble - manipulacja IP: *.ip.netia.com.pl 17.04.13, 16:18
            Patrząc na dwie pozytywne opinie jedną po drugiej tego samego dnia daje to zapewne do myślenia. Na szczęście jednego z tych salonów już nie ma poczekamy może ten drugi kurnik też zamkną.
            • Gość: Malgosia Re: AMK meble - manipulacja IP: *.204.178.42.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 19.09.13, 15:07
              Długi termin oczekiwania na meble jest normalny, o czym dowiedziałam się po ostatni przeprowadzkach.
              Duży wybór sof, ja akurat byłam bardzo zadowolona i meble przyszły na czas!:)
              • Gość: ania 09 Prośba o wypełnienie ankiety IP: *.internetia.net.pl 08.10.13, 21:24
                Witam,

prowadzę badania dotyczące postaw i opinii konsumentów na temat zakupu mebli przez internet. Będę bardzo wdzięczna za wypełnienie ankiety.

moje-ankiety.pl/respond-52929.html
    • Gość: klient polecam! IP: *.jmdi.pl 27.03.13, 20:48
      widze ze konkurencja nie spi %-)
      no cóż takie czasy
      ja polecam zdecydowanie!
      mialem termin na sofe 15go kwietnia dzis telefon ze jest do odbioru
      im very happy :D
      pzdr
      • Gość: ja Re: polecam! IP: *.warszawa.vectranet.pl 28.03.13, 06:31
        Nawet jeżeli konkurencja coś napisała to tylko potwierdziła głos większości. Meble kupiłam na Nowodworach przy pętli autobusowej obok sklepiku z karmą dla zwierząt. Zostałam mile obsłużona i meble były na czas.
        • Gość: m Re: NIE polecam! IP: *.adsl.inetia.pl 10.08.13, 11:48
          Totalnie nie profesjonalna firma!!!! Robiliśmy u nich meble za ponad 25 tyś zł i okazało się to jedną wielką pomyłką. Zero profesjonalizmu, za to nie brak krętactwa i oszustw. Co do wykonania meble pozostawiają wiele do życzenia. Reklamując istotnie widocznie wady trzeba się uzbroić w ogromną cierpliwość, bo AMK lubi brać pieniądze ale wykonać poprawnie swoją pracę czy naprawić żle wykonane meble- to z tym już gorzej.Radzę się 100 razy zastanowić zanim ktokolwiek zdecyduje się na zakup choćby jednej belki!!!!
          • Gość: Magda Re: NIE polecam! IP: *.pf.com.pl 05.09.13, 16:29
            Ja tez tak uważam. Zero profesjonalizmu! Kupywałam narożnik- mam 25 lat... nie znam się na tym. Podobał mi się taki jak na ekspozycji tylko dobrałam sobie materiał i kolor. Zamawiałam we wrześniu. Narożnik otrzymałam w grudniu (2 dni przed Bożym Narodzeniem) . Mówiłam kobiecie wypisującej zamówienie wyraźnie 'poproszę taki róg jak na ekspozycji' , czyli strona tego dłuższego boku miała być ta jak na ekspozycji. Kobieta wypełniła zamówienie i kazała mi sprawdzić. OK, dane sie zgadzały ale rodzaj zamawianego mebla był zakodowany w taki sposób, że miałam prawo nie wiedzieć co się pod tym kryje. Powiedziałam Pani, że się nie znam na ich wewnetrznych oznaczeniach ale ufam , że wpisała Pani wszystko tak jak na ekspozycji biorąc pod uwage jedynie zmianę materiału (kod miałam możliwość sprawdzenia osobiście, czy się zgadza jak na próbkach). Nie dośc, że narożnik otrzymałam w grudniu to żeby tego było mało nie ten bok narożnika!!! Okazało się to dopiero po złożeniu łóżka.Zadzwoniłam do salonu , żeby sprawę wyjaśnić, ale niestety spotkałam sie z olewczym podejściem kierownika salonu. Nie interesowało ich to zamówienie. Oni zrealizowali tak, jak mieli w papierach. W papierach mieli to co kobieta, której tłumaczyłam jak dziecku, że strona dłuzszego boku ma byc TAK JAK EKSPOZYCJI. Nestety salon pozostawił mnie samą sobie, skasował pieniążki i umyli ręce. Przez pomyłkę pracownika....

PS. po 3 miesiacach w łóżku pekła deska po stronie wysuwanej (przy wejściu na łóżko mężczyzny) , po 5 miesiącach strona siedliska zapadła się pod mężczyzną . Nawet nie próbuję oddać tego do reklamacji, bo i tak wiem, że nic nie zdziałam... NIE POLECAM ANI SALONU, ANI PRODUCENTA -DĄB GDYNIA , Niecałe 2000 zł w niecały rok został wyrzucony do kosza
    • Gość: bogusia Re: AMK meble - nie polecam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.13, 21:06
      to najgorsza obsluga oszuści
      • Gość: Edi Re: AMK meble - nie polecam IP: *.ip.netia.com.pl 26.09.13, 09:16
        Fakt mebli się nie doczekałem niestety ;/ a bardzo mi na tym zależało. Otrzymałem zwrot zaliczki szkoda, że po tak długim czasie zwodzenia. Do obsługi zastrzeżeń raczej nie mam wszyscy pracujemy w firmach prywatnych i wiemy, że to właściciel odpowiada za taki stan rzeczy a nie biedny pracownik. Domniemam, że pewnie wszyscy tam pracują na czarno 7 dni w tygodniu i po 12 h na dobę. Tak jak to jest w tego rodzaju "BIEDRONKACH". Nie ma co się na nich wyżywać szkoda swoich i ich nerwów.
        Nie mniej jednak nie polecam tam zakupów z prostego powodu oni nie realizują zamówień i sam nie wiem co robią z tą zaliczką może grają na giełdzie :) i liczą, że tak się dorobią.
        • Gość: Przemek Re: AMK meble - polecam IP: *.204.16.4.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 03.12.13, 11:52
          Fakt. Konkurencja nie śpi.

AMK chyba traci na tym, że nie ma kogoś of PR-u a w tym czasie sztab ludzi z innych firm siedzi na forach i pisze o jakości mebli i czasie zealizacji zamoówienia.
          Za jakość i czas dostawy odpowiada producent, nie sklep, wiec nie wiem po co tyle hejtów, jeżeli są one bezpodstawne.

Ja zamawiałem sypialnię hiszpańskie firmy i wszystko zostało zrealizowane wg. obietnic.
          • Gość: znawca Re: AMK meble - polecam IP: *.jmdi.pl 03.12.13, 12:57
            Straszne, akurat konkurencja uwzięła się na biedną firmę AMK. Po prostu tobie się udało i dobrze. AMK musi mieć dużo zadowolonych klientów skoro każdy, który jest zadowolony dokonuje wpisu na forum-będzie 3-4.
    • Gość: Zniesmaczona Re: AMK meble - nie polecam IP: *.jmdi.pl 03.12.13, 15:49
      Sklep to jedna wielka porażka! Zamówiliśmy w sierpniu meble. Miały dotrzeć za 6 tygodni. Z niecierpliwością śledziliśmy etap na jakim znajduje się zamówienie. CO chwila zwodzono nas, że mebel dotrze. Wiedząc , że zamawiając nowy towar w innym salonie będziemy musieli poczekać na dostawę ok. 6 tyg uznaliśmy, że poczekamy na już zamówiony mebel. W końcu dokonaliśmy już wyboru tapicerki i nie trzeba było na nowo szukać. Gdy zbliżał się termin obiecanej dostawy mebla poinformowano nas , że niestety nie dotarł. Pani dyrektor twierdziła, że są problemy z producentem. Owszem, problem był, ale nie z producentem, (bo w innym sklepie na ten sam towar znajomi czekali 3 tyg) lecz ze sklepem. Podano nam kolejny termin dostawy i zaproponowano rabat 10 %, następnie 20%. Skusiliśmy się tym rabatem i znów zaczęliśmy się łudzić, że towar jednak dojdzie. Do dziś zamówienie nie zostało zrealizowane. Zamówiony latem mebel nie dotrze nawet do końca roku. Jesteśmy zniesmaczeni, zdenerwowani i sfrustrowani podejściem do klienta. Totalna kpina. Jeśli chcecie Państwo oszczędzić sobie nerwów to darujcie sobie ten sklep.
    • Gość: lusia Re: AMK meble - nie polecam IP: *.as13285.net 08.08.14, 18:53
      Hi, I would not recommend this company, I ordered a wall unit and ordered making a bookcase in one design. A wall unit arrived but was incomplete - there was missing some special screws and two parts of back side.
      I phoned to Adam Kocanda many times - a couple first calls hi promised to send everything but on the end I haven´t received anything. The screws I bought myself - troubles of course. And later hi never answered on calls. He wasted my time only. The company is not based in Uk.
    • Gość: rozczarowany Re: AMK meble - nie polecam IP: *.static.ip.netia.com.pl 28.08.14, 10:53
      również odradzam.
      przyjmuję pieniądze po podpisaniu umowy i koniec zainteresowania. Nikt nawet nie pofatyguje się poinformować dlaczego dostawa się opóźnia, jaki może być szacunkowy termin dostarczenia. Informacja "nie ma i nie wiadomo kiedy będzie" gdy już sam się dopominałem o odpowiedź jest żenująca.
      Po rozwiązaniu umowy również problem z odzyskaniem pieniędzy!!!!!
      STANOWCZO ODRADZAM!!!!!!
      Umowa sprzedaży, którą każe podpisać AMK swoją drogą posiada niedozwolone klauzule - np. o przepadnięciu zaliczki jeżeli w ciągu tygodnia nie zgłosimy się po odbiór mebli.
    • Gość: gola Re: AMK meble - nie polecam IP: *.as13285.net 27.09.14, 22:30
      Rowniez nie polecam
    • Gość: gość Re: AMK meble - nie polecam IP: *.static.ip.netia.com.pl 01.10.14, 10:27
      chyba powoli się zwijają skoro już jeden budynek zwolnili...? stoi pusty gmach... sprzedaż szła marnie chyba?
      • Gość: ciekawy Re: AMK meble - nie polecam IP: *.warszawa.vectranet.pl 01.10.14, 20:34
        no własnie co sie z nimi dzieje? zwijają się już?
        • Gość: ? Re: AMK meble - nie polecam IP: *.jmdi.pl 01.10.14, 21:58
          hmm poszukalem w sieci

ten to na 100% co stoi pusty
          www.morizon.pl/oferta/warszawa-wynajem-lokal-uzytkowy-bialoleka-modlinska-1900m2-8614268.html?position=2&qid=12046902&sort=price_desc

a ten to ten drugi? podobna kolorystyka
          www.morizon.pl/oferta/warszawa-wynajem-lokal-uzytkowy-bialoleka-modlinska-3600m2-8896325.html?position=1&qid=12046902&sort=price_desc
          • Gość: ooo Re: AMK meble - nie polecam IP: *.static.ip.netia.com.pl 02.10.14, 09:08
            czyli oba budynki są do wynajęcia... dobrze wiedzieć zanim poszedłbym tam cokolwiek zamówic...
    • Gość: ona_K Re: AMK meble - nie polecam IP: 185.135.2.* 06.09.22, 10:40
      Zamówiłam w tej firmie tapczan dla syna. Dostawa odbyła się o 23.20! Czyli w całkowitych ciemnościach - dostawa do domku jednorodzinnego na nowym osiedlu bez lamp. Kurier spieszył się, więc wypakował z auta, wziął podpis i tyle go widzieli. Rano, po rozpakowaniu, okazało się, że tapczan ma spore przetarcie w widocznym miejscu. Niezwłocznie napisałam do firmy, że mebel jest uszkodzony, a Ci odrzucili po (niespełna) 2 tygodniach (!) reklamację i jeszcze twierdzą, że sama uszkodziłam tapczan i mogłam go przecież obejrzeć przy kurierze. W nocy. W egipskich ciemnościach. Podsumowując - bardzo słabe podejście do klienta, długi czas oczekiwania i to jeszcze na uszkodzony mebel. Generalnie bardzo nie polecam!
      • Gość: Kasia Re: AMK meble - nie polecam IP: *.jmdi.pl 30.09.22, 06:35
        Zgadzam się podejście do klienta jest tak żenujące' że szkoda słów. Równie zgłosiłam reklamację bo nóżka od łóżka była wyłamana, po złożeniu okazało się że są źle umieszczone otwory na śruby więc lozko owszem dało się złożyć ale w nieprawidłowy sposób. Najpierw po moim upominaniu się na mesengerze otrzymałam informację że reklamacja uznana, oczywiście na maila nic nie odp. Dopiero po moim mailu łaskawie odp że wymienia łóżko i mam sobie je złożyć a oni przywiozą nowe nie wiadomo kiedy. W końcu zrezygnowałam z reklamacji bo szkoda moich nerwów na taką firmę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka