Dodaj do ulubionych

Gwatemala i okolice

15.04.10, 18:19
Czy sa chetni na wyzajd do Gwatemali, Hondurasu, Nikaraguii i
Salwadoru ? Typowa wloczega po Aeryce Centralnej, trasa do
ustalenie, termin po 16 lipca na okolo 3-4 tygodnie...
Szczegolowe pytania kierujcie na adam.stecyk@wzieu.pl
pozdro
Obserwuj wątek
    • mazuraghaa Re: Gwatemala i okolice 29.06.10, 22:48
      Hej
      Ja z najwieksza checia.
      Masz juz jakies pkt orientacyjne - typu bilety/ namiary?
      jezeli chodzi o mnie to najbardziej pasuje mi po 1 sierpnia.
      Jak dotychczas wloczylam sie glownie po Europie i Afryce Pn, plus Brazylia
      i Meksyk - wszystko na wlasna reke. Mowie po hiszpansku i portugalsku wiec
      te tereny nie sa mi obce.

      Pozdrawiam
      Aga
    • moriarty82 Re: Gwatemala i okolice 26.07.10, 17:03
      Ja się jednak wybieram. Termin 03.08 - 25.08. Wyprawa na własną
      rękę. Generalnie Mezoameryka, plan jest, ale jestem otwarta na
      modyfikacje. Jacyś chętni? :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka