Gość: Kowalski
IP: *.daminet.pl
10.09.04, 10:25
witam
poszukuje jakichkolwiek informacji na temat wolontariatu w Azji,a dokladniej
mozliwosci nauczania jezyka angielskiego w Chinach,Tajlandii itd.
Po skonczeniu Szkoly Filologicznej planuje wyjechac na okolo rok(chociaz to
kwestia otwarta)
moze ktos z forumowiczow posiada jakies informacje, gdzie szukac kontaktow.
czy lepiej jechac samemu i na miejscu zalatwiac,chodzic po tamtejszych
szkolach
ogolnie kazda informacja sie przyda
Serdeczne dzieki za pomoc.
Kowalski