Gość: adam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.05, 22:07 Ktoś wynajmuje w normalnch cenach pokoje? Chętnie coś zarezerwuję na kilka nocy w sierpniu. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: JA Re: wiedeń IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.05, 10:50 kiedy chcesz jechać? Ja też chetnie bym sie wybral. Odpowiedz Link
Gość: ania Re: wiedeń IP: *.gisz.net.pl / 217.153.81.* 27.07.05, 12:40 Podciągam temat, też mam niewyobrażalną ochotę na kilka sierpniowych dni w Wiedniu (wakacyjna tradycja). Wpisz w google frazę "nocleg w Wiedniu" - pierwsza stronka, która wyskoczy oferuje "noclegowe" info w j. angielskim, wybór wiedenskich hoteli, hotelików itp. Najdroższe, jak wiadomo, są pokoje jednoosobowe, o wiele tańsze "zbiorówki" (przy czym moja "tolerancja terytorialna" to nie więcej niż dwie, góra trzy osoby w pokoju-wliczając mnie, oczywiście). Może faktycznie wybierzemy się "razem a osobno"? Adamie, jeśli znajdziesz jakieś inne informacje o kwaterach, proszę, podziel się nimi. Pozdrawiam serdecznie, czekam na odp. Ania Odpowiedz Link