IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.05, 22:07
Ktoś wynajmuje w normalnch cenach pokoje?
Chętnie coś zarezerwuję na kilka nocy w sierpniu.
Obserwuj wątek
    • Gość: JA Re: wiedeń IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.05, 10:50
      kiedy chcesz jechać?
      Ja też chetnie bym sie wybral.
    • Gość: ania Re: wiedeń IP: *.gisz.net.pl / 217.153.81.* 27.07.05, 12:40
      Podciągam temat, też mam niewyobrażalną ochotę na kilka sierpniowych dni w
      Wiedniu (wakacyjna tradycja). Wpisz w google frazę "nocleg w Wiedniu" -
      pierwsza stronka, która wyskoczy oferuje "noclegowe" info w j. angielskim,
      wybór wiedenskich hoteli, hotelików itp. Najdroższe, jak wiadomo, są pokoje
      jednoosobowe, o wiele tańsze "zbiorówki" (przy czym moja "tolerancja
      terytorialna" to nie więcej niż dwie, góra trzy osoby w pokoju-wliczając mnie,
      oczywiście). Może faktycznie wybierzemy się "razem a osobno"? Adamie, jeśli
      znajdziesz jakieś inne informacje o kwaterach, proszę, podziel się nimi.
      Pozdrawiam serdecznie, czekam na odp. Ania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka