Dodaj do ulubionych

SKY-CLUB????????

05.06.07, 12:09
Wiecie może coś więcej na ich temat??
Ktoś z Was może korzystał z ich usług? Mają dość ciekawe oferty, ale boję
się, czy to nie jakies biuro-widmo, które da ciała podczas wyjazdu....

www.sky-club.eu/
Obserwuj wątek
          • Gość: ToJa Re: SKY-CLUB???????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.07, 13:00
            Z tego, co mi wiadomo, to klienci wracają zadowoleni, a Sky ma ofertę dopiętą na ostatni guzik (łącznie ze szczegółową rozpiską All Inclusive, czego raczej w Polsce się nie spotyka).
            W turystyce pracują ciągle te same osoby, biura prowadzą ci sami prezesi (rotacje prawie jak w sjmie, więc kadencje są długie..), tylko zmieniają się nazwy, logo itp. więc nie ma co się przejmować zbytnio komentarzami, jak te powyżej (tym bardziej, że osoba je piszącą jest w branży z pewnością dłuuugo i najwyraźniej nie darzy sympatią ani wspomnianego prezesa Sky ani OTG ani żadnego innego - może po prostu zazdrość ją zżera i musi wyżyć się trochę chowając za nickiem na forum...)
            Dla jasności dodam, że znam wspomniane tam osoby i swoje zdanie na ich temat wyrobiłem sobie na tej podstawie, a nie poprzez czytanie plotek.

Coż... życzę udanego wyjazdu bez względu na biuro, które wybierzesz :)
            • Gość: JG Re: SKY-CLUB???????? IP: 212.160.240.* 04.11.08, 14:36
              Oczywiscie że wracają zadowoleni, najpierw dopłacą za wzrost kosztów
              paliwa, a teraz wpadli na to aby dopłacać do zmiany kursu walut.
              Oczywiscie poinformują zgodnie z regulaminem na 21 dni przed wylotem.
              Zapłaćcie tylko wczesniej a Oni już Wam pokażą jak wyciagnąc od was
              kasę. W zamian będziecie widzieli jak Wasza wycieczka przed wylotem
              poniżej 21 dni będzie kosztowała o 2000 zł mniej. A wy co
              uwieżyliście iz dokonując wcześniejszej rezerwacji to otrzymacie
              adekwatną cenę.
                • Gość: jg Re: SKY-CLUB???????? IP: 212.160.240.* 05.11.08, 14:30
                  droga Maleno a czego tak się oburzasz.Mogę Ci zacytować na Forum wypowiedzi Tur
                  operatorów , którzy ofertę sky clubu sprzedają tylko w przypadku gdy wycieczka
                  jest na 20 dni przed realizacją. bo uważają iz jest to naciąganie klientów Hitem
                  ostatnim sky-club jest dopłata do kursu walutowego sięgająca do 550 zł na osobę
                  i mało tego wprowadzanie zapisów o 7 dniach do zapłaty bez zadnych podstaw
                  prawnych.Argumentacja jest taka bo to my tak ustaliliśmy z tego wynika iż mogą
                  ustalić jeden dzień na zapłate - nie interesuje ich umowa ani regulaminy.
                  • malena.m Re: SKY-CLUB???????? 05.11.08, 15:07
                    Drogi Jg, doskonale znam wypowiedź, o którą Ci chodzi i jest to
                    wypowiedź jednego tylko pośrednika - to tak gwoli ścisłości..., mają
                    tam wpływ także inne czynniki, nie tylko te wypowiedziane/napisane.
                    Nie bronię żadego z b.p. , z kilkoma byłam i za każdym razem
                    otrzymywałam dopłatę. Czemu piszesz tylko o tym konkretnym biurze?
                    czyżby np. Scan czy Tui nie miały dopłat?
                    Ja po prostu nie lubię bezmyślnej nagonki i pędu za tłumem, staram
                    się kierować obiektywizmem.
                    Jako biuro, w moim przypadku i pomimo dopłat, Sky wywiązał się w
                    100% ze swoich obowiązków i o to chodzi w tym wątku, o dopłatach
                    poszczególnych b.p. proponuję podyskutować w innym wątku, temu
                    zagadnieniu poświęconemu.
                    Jako klientka jestem zadowolona z tego biura, a temat dopłat
                    niestety co roku powraca i tym głośniejszy jest im większa różnica w
                    kursach walut lub ropy.
      • oliwiaa4 Re: SKY-CLUB???????? 22.07.07, 22:46
        Witam
        Duzo czasu poświęciłam na szukanie odpowiedniego biura z ciekawymi ofertami , w
        końcu zdecydowaliśy się na Sky Club i ofertę tygodniowego pobytu w Egipcie w
        hotelu Nubian Island. Kilka dni temu pisałam z osobą która była w hotelu Nubian
        Village ( hotele te znajdują się obok siebie )- osoba ta była bardzo zadowolona
        z hotelu jak i biura Sky.. 31.07 wylatujemy z Warszawy, po powrocie chętnie
        napisze czy było warto...
      • ewa804 Re: SKY-CLUB???????? 02.07.07, 13:19
        Witam ja wybieram sie w lipcu do tego hotelu ze Sky Clubu prosze mi powiedzieć
        cos więcej o nim, jak wygladaja pokoje, jaka obsługa, jedzienie. Czy do plazy
        jest blisko i co można tam robic, czy daleko jest do miasta żeby kupić jakieś
        pamiątki. I czy Pan jest zadowolony z tego wyjazdu bo róznie się czyta o tej
        Firmie.Pozdrawiam
        Ewa
        • dunia88 Re: SKY-CLUB???????? 28.11.08, 20:03
          Ludzie mam pytanie wybieram się do Turcji z sky club do titan garden
          czy ktoś tam już był napiszcie coś proszę ,czytam opinię i włosy mi
          się jeżą dunia8@tlen.pl - będę b. wdzięczna,pozdrawiam
          • kasiaob2 Re: SKY-CLUB???????? 28.11.08, 22:05
            Duniu ja byłam ze Sky Club w Tunezji 2,5 miesiąca temu i wszystko było super.
            Mój hotel wyglądał identycznie jak w katalogu.Rezydentka cały czas na miejscu,
            jedzenie wyśmienite. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z wyjazdu.
    • buyaka3 Re: SKY-CLUB???????? 30.06.07, 20:24
      Moja rodzina wlasnie poleciala do Tunezji, all inclusiv, Hotel Azru Plaza -
      TRGEDIA, jedno wielkie osztustwo!!!!!!karaluchy, fatalne jedzenie, z ktorego
      tylko frytki sie nadaja do jedzenia, za inne rzeczy trzeba placic..gdzie tu all
      inclusiv.. Rezydent Sky Clubu ignoruje komentarze i poleca sady do
      roztrzygniecie skarg. Po telefonicznym atakowaniu firmy w krakowie, wkoncu
      przeniesli moja rodzien do innego hotelu, troche leoiej ale wciaz standard nie
      odpowiada cenie-zaplacilismy za last minute 5200zl !!!! wtych hotelach sa tylko
      Polacy,czyli Ci, ktorych jeszcze mozna nabrac - ludzie, nie dajcie sie oszukiwac!!!
      • Gość: Monika Re: SKY-CLUB???????? IP: 213.199.198.* 30.06.07, 23:24
        byłam w Azur Plaza w maju i jestem bardzo zadowolona z wyjazu.Pokoje były bardzo
        ładne, jedzenie dobre, karaluchów nie było a w hotelu oprucz polaków byli też
        hiszpanie i Litwini.Z mojego pobytu nic się nie zgadza z tyn co spotkało twoją
        rodzine.Pozdrawiam Monika
        • Gość: Aga Re: SKY-CLUB???????? IP: *.leszczyny.net 09.09.08, 19:19
          My byliśmy w lipcu w Azur Plaza. Ogólnie nie mam zastrzeżeń. Co prawda
          rozchorowałam się ale przypisuję to bardziej klimatowi niż jedzeniu bo te było
          bardzo smaczne. Obsługa barów i animatorzy przecudowni, niestety zgoła odwrotną
          opinię mam o pracownikach recepcji- totalni bezczelni ignoranci! Bez
          posmarowania reki nie ma po co do nich iść. Basen wspaniały, plaża, animacje,
          wycieczki bardzo dobre. Pokoje czyste, ładne ale.... i tu się zaczyna.
          Dostaliśmy pokój 906- parter, widok na ulicę ale to już nie jest istotne, bo nie
          jechaliśmy tam siedzieć w pokoju. Klimatyzacja nie działała,wbrew zapewnieniom
          katalogowym ze pokoje są jednakowo i funkcjonalnie wyposażone w naszym nie
          zastaliśmy ani telewizora ( nie mówiąc o polskim kanale, ani WANNY i
          PRYSZNICA!!!! Była tylko słuchawka prysznicowa zamontowana w ścianie i kiedy się
          kąpaliśmy musieliśmy podkładać drzwi ręcznikami bo woda wypływała nam do pokoju
          (czego przyczyną było te że kratka odpływowa była wyżej niż reszta łazienki).
          Trzeba było to oczywiście potem posprzątać. No i nie było osobnej ubikacji. Ale
          szybko zorientowaliśmy się ze to nie koniec atrakcji. Kiedy udaliśmy się na
          spoczynek do naszego funkcjonalnie wyposażonego pokoju okazało się ze pod nami
          znajduje się dyskoteka (czynna do 4 rano!!!) dudniło tak ze drżały nam łóżka, a
          ze nie działała klima i otwieraliśmy na noc balkon to drżały jeszcze szyby.
          Zmieniono nam pokój dwa dni przed wylotem tylko dlatego, ze w recepcji
          zatrudniła się Polka, ponieważ pozostali członkowie załogi nie chcieli wogóle z
          nami rozmawiać!!! Złożyliśmy reklamację i w odpowiedzi pismo powołujące się na
          152 str katalogu który ma 112 stron i propozycję zwrotu 280 zł!!!( za wakacje
          zapłaciliśmy 4200 zł za 2 os). Powiem tak_ pokój który dostaliśmy w trybie
          zamiany był na bardzo wysokim poziomie, gdybyśmy dostali go od razu dała bym tym
          wakacjom 10/10. ale w tej sytuacji niestety na to nie zasłużyli.
        • Gość: Roseann Re: SKY-CLUB???????? IP: *.mtp.com.pl 04.07.07, 15:49
          Jak tu wierzyc komukolwiek... Bylam w reszlym roku w Turcji (akurat z inna
          firma) komentarze byly nieciekawe w wiekszości przypadków, a na miejscu...
          okazalo sie że holtelik mały (ale to wiedzialam przed) ale jedzenie ... udowne
          i codziennie co innego... nie dalo rady tego przejeść !!! Cudnie
    • Gość: Greg Re: SKY-CLUB???????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.07.07, 10:10
      Witam pracuję w biurze podróży, kótre sprzedaje wiele ofert i jak dotąd
      sprzedaliśmy ponad 200 miejsc Sky-Clubu, na tą chwilę mamy 1 reklamację na
      opóźniony wylot do Egiptu, pozostałe tylko pozytywne komentarze, poza tym kilka
      pochwał jna piśmie. Co do byłego Open Travel, wszyskim znawcom polecam udać się
      do KRS jest to rejestr ogólnodostępny i nie jest to informacja utajniona.
      Najpierw radzę też sprawdzić kto jest upoważniony do prowadzenia zakładu.
      Wice-prezes Triady p. Marek Markiewicz. A wszyscy ze zbankrutowanych firm
      gdzieś pracują, mogę wymienić kilkadziesiąt takich osób niektóre już zmieniły
      pracę kilka razy.
      Sam też wybieram się z nimi do Maroka i nie widzę przeciwskazań.
      Do tej pory mieliśmy klientów, w tym moich znajomych: Rodos, Tunezja, Turcja,
      Egipt Hurgada i Sharm El Sheik.
      Każdy może oceniać jak mu się podoba, ale proszę nie piszcie głupoti
      wymyślonych niepotwierdzonych informacji.
      • bogna71 Do Grega:) 05.07.07, 10:49
        No właśnie - bardzo interesują mnie opinie agentów sprzedających wycieczki ze
        Sky-Clubu, pracowników biur podróży - w końcu są to ludzie z branży i co nieco
        wiedzą na ten temat. (Pomijając takich, którzy za wszelką cenę chcą wcisnąć
        ludzim szajs, byle tylko kasę zgarnąć, ale mam nadzieję, że takich nie jest
        wielu - w końcu każdy by chciał, żeby klient do niego wrócił...)
        Czy mógłbyś mi coś powiedzieć o tym, jak ludzie oceniają wyjazd do Nubian
        Island??
        Jak dotąd znalazłam tylko jedną opinię (na forum wakacje.pl) - zresztą bardzo
        pozytywną. Coraz bardziej mnie kusi, żeby jednak się tam z nimi wybrać....
    • Gość: Michał Re: SKY-CLUB???????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.07, 11:33
      Pisałem juz o tym na innym forum, więc skopiuje tylko moje zdanie na
      temat SKY CLUB... Najgorsze biuro podóży z jakim byłem. Pojechałem
      na 2 tygodnie do grecji na Zakhyntos, najpierw okazało sie ze
      zakwaterowano mnie do innego hotelu niż w ofercie, po tygodniu
      użerania sie z rezydentką (wyjątkowo niesympatyczną i arogancką
      osobą) i kilkunastu telefonach do polski przeniesiono mnie do pokoju
      w hotelu który był opisany w katalogu o wyższym standardzie. Ponadto
      gdy chciałem z kilkoma osobami podpisać reklamacje rezydentka
      stwierdziła ze o tej godzinie nie pracuje (była 23:00) i uciekła do
      pokoju... a myślałem ze rezydent jest do, dyspozycji przez 24h, ale
      widać ze jak ktoś złamie sobie noge w nocy to ma pecha i musi czekać
      az rezydentka przyjmie go rano, albo jeśli zna język może liczyć na
      siebie... w katalogu pisali, że ładna plaża 400m od hotelu, fakt
      ładna, piaszczysta plaża była, ale 400m od autokaru, który jechał
      20km przez około 15min od hotelu, a w pobliżu miejsca zakwaterowania
      była plaża która miała z 5m szerokości i zero piaskutylko jakiś
      muł... NIE SKY CLUBOWI
    • Gość: JJ Re: SKY-CLUB???????? IP: *.streamcn.pl 13.09.07, 12:49
      Wlasnie wrocilam z Chorwacji . Zwiny hotelu a nie biura zmieniono
      nam hotel na zdecydowanie lepsze warunki , 4* tuż po remoncie. W
      grupie zawsze znajdą się pieniacze i tez napisali skargę a powod
      znajda np ze w tamtym hotelu 3* placiliby za piwo kunę taniej /50
      gr/ i nie mieli l balkonu typu loggia tylko typu francuski , majac
      rowniez do dyspozycji wspanialy taras z widokiem na morze. Wnosili
      pretensje ze klimatycze pobieral w eu a zw Chorwacji walutą jest
      kuna , choć nie byloby problemu aby tę wartość w eu przeliczyć na
      kuny .Tak ze na pieniaczy nie ma rady, nawet gdy dostaną lepsze
      warunki niż za te ktore oplacili to wlasnie napisza ze oni chcą
      gorsze.
    • orangutan2233 Re: SKY-CLUB???????? 15.09.07, 18:40
      witam,

wczoraj wróciłem z najpiękniejszych wakacji życia, byłem ze sky-
      clubem na Rodos. Pogoda, hotel, baseny, jedzenie w hotelu - wszystko
      rewelacja! zdecydowanie polecam ten hotel i ten kierunek wszystkim!
      pozdrawiam wszystkich.
      • Gość: ula do orangutan2233 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.07, 11:11
        hej,
        wylatujemy na Rodos ze Sky Clubem w czwartek, jeżeli możesz to proszę odpowiedz
        na nurtujące mnie pytania dotyczące tej wycieczki:

1. jaka jest plaża, ta najbliżej hotelu? (różne spotkałam opinie, ale bardzo
        dużo nie przychylnych)

2. czy w hotelu osoby ze Sky Clubu zakwaterowane są tylko w budynkach
        "starszych" najbliżej budynku głównego?

3. czy bez problemu można przedłużyć dobę hotelową w dniu wylotu?

pozdrawiam
        • bogna71 Ja zalozylam ten watek i zaryzykowalam..... 26.10.07, 20:51
          :)))))))))))))))))
          Teraz nadaje wlasnie z hotelu Nubian Island w Sharm el Sheikh.
          Sluchajcie - to sa najpiekniejsze wakacje mojego zycia. Przelot
          punktualnie, rezydent Sayed - fajny, pomocny, kompetentny, swietnie
          mowiacy po polsku. Hotel - bardzo fajny - dla dzieciakow raj -
          aquapark, plaza, rafa, rybki....:)
          Jak wroce i bedziecie chcieli, to napisze cos wiecej.
          Na dzien dzisiejszy serdecznie polecam Sky-Club:)
          • Gość: Ania1972 Re: Ja zalozylam ten watek i zaryzykowalam..... IP: *.gprs.plus.pl 27.10.07, 11:08
            Wiesz co Bogna, fajnie, że są ludzie, którzy sa zadowoleni. Na tym forum mnóstwo krytyki, ale i sesnownych wypowiedzi. Ja też byłam na Sharmie w Nubian Village w lipcu. Rzeczywiście zgadzam się z Twoją opinią, że to najlepsze wakacje w życiu. A Sayed to czarodziej, właściwa osoba na właściwym miejscu. Mam nadzieję, że już niebawem, znów wyjadę gdzieś z SKY CLUB. Czekam z niecierpliwością na ich katalog 2008, podobno ma być już w grudniu. A jedank można ludziom fajnie zoorganizować wakacje... Wiesz co jeszcze było fajnego, dzwonili do nas z firmy która bada opinię zadowolenia klientów podobno SKY CLUB wynają taką firmę i pytali o wszystko o zadowolenie i poszczególne rzeczy związane z wypoczunkiem... Bardzo mi się to podobało, że ktoś chce wiedzieć czy jestem zadowolona czy nie. Zadali kilkanaście pytań, mam nadzieję,że wyciągają wnioski i kolejne wakacje będą tak samo udane. Widać, że profesjonalnie podeszli do sprawy organizacji. Jeżdżę już 8 lat czasem nawet 2 razy w roku ale nigny nikt nie zadzwonił i nie zapytał czy jestem zadowolona...tak jakby się bali usłyszeć krytyki. Więc w przypadku SKY CLUB jestem pod wrażeniem.... Pozdrawiam ludzików, którym również udały się wakacje ze SKY CLUB :)
    • margaret75 Re: SKY-CLUB???????? 30.10.07, 19:02
      Cieszę się, że ktos rozpoczął wątek biura Sky-club bo sama nie musze
      tego robić. Własnie wróciłam z 2-tygodniowego urlopu w Sharm el
      Sheikh. Byłam 1 raz z tym biurem. Sprawdziłam je dokładnie przed
      wykupieniem wycieczki. Matka-Triada była dla mnie jakby gwarantem
      dobrej jakości. Niestety, bardzo się zawiodłam. Wykupiliśmy (byłam z
      rodzicami i siostrą z synem) pobyt w 4* hotelu Nubian Village
      (dokładnie taki super jak widac na ich stronie internetowej) w
      wersji AI. Po przylocie, o 3 nad ranem na lotnisku nasz rezydent
      (Sayid, o którym czytałam w samych superlatywach na forach)
      poinformował nas, że nie będziemy w hotelu za który zapłacilismy.
      Dowiedzieliśmy się, że miejscowe biuro Planet, z którym współpracuje
      Sky-club zarezerowowało za dużo miejsc w hotelu i zabrakło dla nas
      miejsc (oprócz nas w tej samej sytuacji znalazło się 10 osób).
      Zawieziono nas (rezydent nie pojechał z nami) do hotelu Hauza (wcale
      nie taki fajny jak na zdjęciach), gdzie przed 45 min czekaliśmy na
      recepcji na nasze pokoje, których, jak się okazało, nie było. W
      końcu dostaliśmy 2 pokoje na 2 krańcach hotelu. Spędziliśmy tam 2
      dni (interwencja telefoniczna w Sky-club nic nie dała; nikt do nas
      nie oddzwonił) i dopiero 3 dnia rezydent zaproponował nam 2 hotel (w
      rozmowie telefonicznej stwierdził, że sami sobie powinniśmy do niego
      pojechać, sprawdzić czy nam odpowiada i dać mu znać; (kazaliśmy mu
      przysłac po nas taksówkę) - Aqua Park (otwarty dopiero 1.08.07).
      Przez cały nasz pobyt w hotelu ani razu się z nami nie skontaktował,
      nie odpowiadał na nasze telefony a na SMS-y odpisywał po kilku
      godzinach. Hotel za który zapłacilismy miał plażę przy hotelu z
      piękną rafą koralową (byliśmy tam i puyalismy ludzi) oraz kor
      tenisowy (mój tata specjalnie wziął ze sobą rakiety). Ten, w któym
      ostatecznie sie znaleźliśmy miał plażę oddaloną o jakieś 300 m (na
      piechotę 10 min lub autobusikiem kursującym co pół godziny - 5 min),
      kiepską rafę (kilka kamieni bez koralowców i 15 rybek) a na dodatek
      nie miał kortu.
      Było jeszcze kilka nieprzyjemnych sytuacji ale związanych z recepcją
      lub miejscowym biurem z którego wykupilismy wycieczkę. Tak czy
      inaczej był to mój najdroższy i najgorszy urlop w życiu.
      Przestrzegam wszystkich chcących skorzystać z usług biura Sky-club.
      • bogna71 Re: SKY-CLUB???????? 31.10.07, 11:57
        Kurczę, przykro jest czytać takie relacje, tym bardziej, że samemu
        spędziło się przecudowny urlop....
        Wczoraj wróciłam z Nubian Island i jeszcze raz powtórzę - to były
        najwspanialsze wakacje w moim życiu. Byłam z mężem, 6-letnim synkiem
        i parą znajomych - wszyscy jesteśmy zachwyceni i w maju planujemy
        powrót do tego hotelu.
        Wszystko było tak, jak być powinno, ale ja nie należę też do osób,
        które szukają kwadratowych jaj.
        Jednak sytuacja, która spotkała Ciebie i Twoich bliskich naprawdę
        nie jest do pozazdroszczenia....
        Ciekawe, jak biuro teraz się zachowa - jak to wyjaśni i jakie
        ewentualne zadośćuczynienie zaproponuje (o ile zaproponuje...)
    • travelteam Re: SKY-CLUB???????? 31.10.07, 17:16
      rowój biura zaskoczyl sama triade i planuja nowe kierunki i oferty na sezon
      letni. Generalnie biuro ok - dobry kontakt jesli chodzi o wspolprace a co do
      hoteli - jak zwykle bywa roznie, osobiscie widzialem Luca Cyprie na Rodosie i
      hotel jest bardzo fajny.
      Biuro ma silne wsparcie firmy matki i pewnie w przeciagu kilku sezonow osiagnie
      silna pozycje na rynku.
      A co do cen - wiadomo, ze biuro ktore chce zaistniec na rynku musi na poczatku
      zaoferowac atrakcyjniejsza propozycje.(patrz przyklad EgyThai.com)
      Problemy na rynku turystycznym sa i beda zawsze, a im kto wiecej wysyla turystow
      , tym ma ich wiecej - dlatego najczesciej slychac o wpadkach duzych
      organizatorow - Triady czy Itaki
      Generalnie biuro OK :)
      Pozdrawiam
    • Gość: Karolina Re: SKY-CLUB???????? IP: *.rtr.bait.pl 12.05.08, 18:58
      Nie polecam!!!!

Najgorsze biuro z jakim kiedykolwiek byłam- bardzo niski standard, o wszystko
      musisz sie klocic, nie przeszkolenie rezydenci. Dodatkowy skrocili nam pobyt o 1
      dien bez wyjasnienia dlaczego a jak zlozylam reklamacje to zaproponowali mi
      zwrot smiesznej kwoty.
      Na lotnisku w Egipcie przez to biuro przezylam koszmar- niedosc ze skrocili nam
      wyjazd to nie przebukowali kart pokladowych i na lotnisku nie chcieli nas
      przepuscic. Nasz rezydent sobie poszedl i bylismy zdani tylko na siebie...
      smieszne jest to ze pomocy naszej grupie udzieli przewodnik z innego biura.
      Ja nigdy wiecej ze Sky Clubem nigdzie nie pojade.
        • khucz Re: SKY-CLUB???????? 19.05.08, 11:31
          FANTASTYCZNIE!!!było po prostu fantastycznie. Spędziłam pierwszy tydzień maja w
          Monastirze (Tunezja) w hotelu el Habib - właśnie z tym biurem. Wszystko ok,
          rezydentka- Justyna- dostępna non stop- robiąca dużo więcej niż określał zakres
          obowiązków. wszystko przerosło nasze oczekiwania- POLECAM
              • Gość: darthu Re: SKY-CLUB???????? IP: *.osw.vectranet.pl 21.05.08, 08:54
                aha ... bym zapomniał... z tego co wiem żona bardzo dokładnie przesledziła
                oferty i biura i hotelu OASIS EL HABIB... wiec poje pierwsze pytanie jest dalej
                aktualne ( chodzi o opinie o tym hotelu kogos kto tam był ze sky-club) ale też o
                to czy wybiera się ktoś tam we wrzesniu w pierwszej połowie z katowic... do tej
                pory jeżdziliśmy z itaką ale oferta sky-a troche nas zachęciła... z góry dzieki
                za info... pozdrawiam wszystkich odpoczywających teraz i potem :)
                • Gość: bercik Re: SKY-CLUB???????? IP: 83.2.112.* 28.05.08, 21:55
                  Witam!!!
                  darthu pytasz się czy ktoś jedzie, ja się wybieram we wrześniu do
                  Tunezji ale do hotelu AZUR PLAZA, wylatuję 04.09. z Katowic. jeśli
                  lecisz w tym samym dniu to na pewno polecimy tym samym samolotem.
                  Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku.
                • Gość: gosiaczek Re: SKY-CLUB???????? IP: 193.164.157.* 18.07.08, 12:49
                  W ubiegłym tygodniu wróciłam z Tunezji, z Hotelu Oasis El Habib -
                  wszystko super! Nie ma się do czego przyczepić. Gorąco polecam to
                  biuro i ten hotel. Na miejscu rezydentka w porządku, służąca pomocą.
                  Polskie animatorki także. W hotelu dużo atrakcji - 3xdziennie
                  aerobik, w tym wodny, dla panów - piłka wodna, łucznictwo.
                  Codziennine wieczorem animacje, występy, zawody na basenie!
                  Miejscowi animatorzy też się starają umilić czas. Wycieczki bardzo
                  dobrze zorganizowane. Polecam! Pełen profesjonalizm.
                  • bolbasz wlaśnie wróciliśmy 21.07.08, 00:07
                    Wlaśnie stamtąd wróciliśmy. Wszystkie opinie , które wcześniej tutaj czytaliśmy
                    potwierdzamy. Hotel z basenami cudowny,wygląda jak w bajce, obsluga wspaniala,
                    animatorzy świetni. Zamierzamy w przyszlym roku polecieć tam na dluzej. Teraz
                    byliśmy tylko 7 dni. Nie znamy obcych języków i troche nas zdenerwowalo, że w
                    samolocie pelnym polaków nikt nie raczyl tlumaczyc instrukcji i informacji ,
                    które przekazywala nam obsluga samolotu. Na pokladzie rozdano nam druczki wizowe
                    do wypelnienia. Nie wiedzielismy, co to jest, do czego i sporo osób nie
                    wypelnialo ich, a nawet wyrzucali podczas opuszczania samolotu w Monastirze.
                    Później, na lotnisku bylo zamieszanie związane z pośpiesznym wypelnianiem ich
                    przed odprawą paszportową. Byliśmy w Tunezji tylko 7 dni, więc nie oplacalo nam
                    sie zapisywac na wycieczki. Zdecydowaliśmy się tylko na jedną - statkiem
                    pirackim. Zapisaliśmy sie na nią u Alibaby. Bardzo nam się podobala. Trwala 3-4
                    godziny...wyplyneliśmy na pelne morze. Na pokladzie tańce,
                    popisy,poczęstunek...a na pelnym morzu kąpiel. Super. Wróciliśmy bardzo
                    zadowoleni. Znajomi wrócili zmęczeni z wycieczki dwudniowej po Saharze i bardzo
                    narzekali. Zwlaszcza na jedzenie i hotel w którym mieli nocleg (karaluchy).
                    Żalowali, że dali się skusić. W hotelu nie można się nudzić. Wszyscy animatorzy
                    są świetni...a zwlaszcza Momo. Nie mówią niestety po polsku. Ale można ich
                    zrozumieć. Jest też dwójka animatorów polskich, ale dziewczyny te (bardzo
                    sympatyczne) zajmują się glownie opieką dzieci. Rezydentka-Justyna bardzo mila
                    i uczynna. Zawsze można bylo na nią liczyć. Jedzenia mnóstwo i bardzo duży
                    wybór. W telewizorach program polski tylko jeden- Polonia. Ale dobre i to.
                    Klimatyzacja w pokojach dobrze dziala. Widać dbalość o czystość zarówno hotelu,
                    jego otoczenia jak i basenów. Woda w basenach krystalicznie czysta. Codziennie
                    pobierane próbki wody. Woleliśmy kąpiel w basenach niż w morzu. Tam woda z
                    wodorostami, plaża niezbyt ciekawa. Pieniądze wymienialiśmy w hotelu, w
                    recepcji. Na targ poszliśmy tylko raz. Targowanie, to męka, a i droga wiodąca
                    tam brudna.Mnóstwo śmieci. Kierowcy jeżdzą jak chcą. W drodze powrotnej do
                    Polski slyszelismy od innych turystów ,że slyszeli o naszym hotelu i bardzo nam
                    zazdrościli pobytu w nim. Jednym slowem trafiliśmy dobrze. Polecalibysmy wyjazdy
                    z biurem Sky Club, gdyby nie to, że zaserwowali nam podwyzki oplaty paliwowej
                    jako jedne z najwyższych wśród wszystkich biur. Wysokości jej nie potrafili
                    wiarygodnie uargumentować, czy tez wyliczyć. Klientów reklamujących zbywali byle
                    czym. Jednym slowem hotel El Habib tak, ale z innym biurem.
    • darthu Re: SKY-CLUB???????? 29.05.08, 09:19
      siemanko Bercik :) sie wszystko zgadza 4 wrzesien katowice wstępnie godz 23.55
      ale jakos nie jestem pewny a i tak mają ją potwierdzić (chyba) a wiec skoro tak
      to sie spotkamy na miejscu ... szkoda ze nie do tego samego hotelu staramy sie z
      zoną sformowac jakąs ekipe narazie jest nas szescioro osób dwie nastepne
      przylatują tydzien po nas chyba 11 wrzesnia ,,, może sie ludzie jeszce odezwą...
      pisz jak masz ochote na GG 12919606 to sobie choc na lotnisku czy w samolocie
      pogadamy :)
    • Gość: PRZEMO Re: SKY-CLUB???????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.08, 10:19
      Witam serdecznie
      bardzo polecam wakacje z biurem podrózy SKY CLUB
      w Październiku byłem z żona i dzieckem w Tunezji hotel primasol el
      fell -rewelacja za takie pieniądze tyle jedzenia że głowa bolała
      człowiek nie wiedział co wybierać ,obsługa na 6 skala 1-6
      bardzo mili animatorzy, czysto blisko do plazy rewelacja jeszcze raz
      podkreślam obsługa na 6
      W maju tego roku 2008 byłem po raz drugi z tego biura i znów sie nie
      zawiodłem,tym razem Egipt Hurgharda hotel Albatros resort
      piękne połozenie bardzo czysto dużo basenów,rewelacyjna obsługa no i
      oczywiscie jedzenie bardzo duzo i bardzo duzy wybór,jak siedzielismy
      w samolocie to żona miała łzy w oczach że to juz koniec pobytu
      Na pewno skorzystam jeszcze raz z tego biura SKY-CLUB warto
      w przyszłym roku Zakhyntos ( Grecja)
      Pozdrawiam
      • joan.1 Re: SKY-CLUB???????? 07.06.08, 11:42
        ja właśnie myślę o wyjeździe do Tunezji z dwójką dzieci (2 i 4
        latka) . Czy warto z takimi maluchami tam jechać. Jest tam inna
        flora bakteryjna.Nie mieliście z tym problemów?Jaka temp. jest w
        październiku?
    • Gość: Anna Re: SKY-CLUB???????? IP: *.adsl.inetia.pl 11.06.08, 14:49
      Totalny niewypał !!! Mieliśmy lecieć 30 kwietnia br. do Turcji z
      Katowic. Samolot nie zabrał 19 osób !!!! A le za to nasze bagaże
      poleciały ;) Totalny brak profesjonalizmu. Nik nie powiedział słowa
      przepraszam i nikt nie odpowiedział do tej pory na naszą reklamację.
      Nie polecam nikomu. W Krakowie w biurze kobiety są niekompetentne i
      bezczelne.
    • Gość: Grazyna Re: SKY-CLUB???????? IP: 82.160.84.* 12.06.08, 13:06
      Bylam w maju z Sky Club w Egipcie w Hurgadzie w hotelu Reemivera,
      z wyjazdu jestem calkowicie zadowolona. Wszystko odbylo sie tak jak
      powinno, nie bylo przykrych niespodzianek.Hotel i pokoje czyste,
      wspaniala plaza i piekne rafy przy hotelowej plazy. Moglabym miec
      pretensje do jedzenia.....ale jestem troche wybredna i nie
      smakowaly mi ich przyprawy, ale zawsze mozna bylo sobie cos
      wybrac, bylo tego duzo.... Wyjazd z Sky Clubem jak najbardziej
      polecam, bo w miare tanio i fajie.
      • gazapaho Re: SKY-CLUB???????? 30.06.08, 22:46
        Witam
        przeczytałam opinie o biurze i chcę tylko napisac że tydzień temu
        wróciłam z Rodos z tym biurem , było wszystko OK zgodnie z
        katalogiem i ofertą, jedyne zastrzeżenie to to że autobus na plażę
        jeździł tylko 1 x dzienni (my i tak siedzieliśmy nad basenami i poza
        tym mieliśmy wypożyczone auto-polecam), rezydenci może nie najlepsi-
        ale w zasadzie byli zbędni,animatorzy z to w porządku, byli cały
        czas i sie starali. Wg mnie bardzo OK-w razie pytań piszcie
        pozdrawiam
    • Gość: Olka Re: SKY-CLUB???????? IP: *.gprs.plus.pl 03.07.08, 13:05
      Byliśmy ze Sky Clubem na Rodos od 12-26 czerwca w hotelu Luca Cypria
      i na prawdę jeśli chodzi o hotel to nie mamy się do czego doczepić.
      Jedzenie super i dużo, codzienne sprzątanie pokoi, obsługa miła i
      fajni animatorzy. Miejscowość też dosyć turystyczna. Było parę
      rzeczy, które nas trochę zraziły takich jak na przykład wycieczki
      organizowane na miejscu przez biuro lub powrót do Polski ale to tak
      na prawdę może się przytrafić w każdym biuże podróży. Ogólnie wczasy
      Nam się udały mimo, że przed wyjazdem też mieliśmy obawy bo
      jechaliśmy z nimi pierwszy raz i nie żałujemy!
    • Gość: wakacjuszka Re: SKY-CLUB???????? IP: 193.33.175.* 15.07.08, 19:10
      a my bylismy na Majorce, hotel SIMAR, generalnie OK,
      zawsze mozna pomarudzić,że wycieczki mogły być ciekawsze itp.
      organizacyjnie wszysyko w porządku, jedzenie pychota, hotel w końcu
      ***, więc tez zbytnich luksusów nie mozna wymagać
      okolica bardzo spokojna, głównie polecam dla rodzin z dziećmi i
      lubiących spokoj, ale jest co robić, pozdr.
        • Gość: carmen Re: SKY-CLUB???????? IP: *.sbmec.pl 18.07.08, 10:00
          Właśnie wróciłam z kolejnych wakacji z biurem sky-club- znow bardzo zadowolona.
          W zeszłym roku bylam na Rodos w hotelu Luca Cypria (ładny, spory obiekt, bardzo
          dobre jedzenie, fajni animatorzy, w zasadzie nie miałam żadnych zastrzeżeń).
          Tegoroczny urlop spędziłam w Turcji w hotelu Alaiye Resort&Spa. Było naprawdę
          super! Hotel bardzo ladny, elegancki, pokoje duze (sypialnia,pokoj,
          przedpokoj,ladna lazienka), bardzo czysto. Duze baseny, rozne animacje, super
          Spa (dodatkowo platne). Wybralam sie tez na trzy wycieczki. Organizowane sa
          razem z TRiada, ale bylam bardzo zadowolona. Ogolnie polecam biuro, a zwlaszcza
          ich promocje. Rezerwowalam wyjazd bardzo wczesnie, dlatego mialam 40% zniznki,
          przez co cena bylo bardzo atrakcujna, zwlaszcza jak na wyjazd all inclusive do 5*
    • Gość: aga Re: SKY-CLUB???????? IP: *.chello.pl 26.07.08, 23:07
      Hej byłam z nimi w Egipcie. Jestem bardzo zadowolona mielismy
      najlepszą opieke rezydenta. Wycieczki fakultaywne rewelacja wszystko
      zorganizowane i dopięte na ostatni guzik. Hej to nie biuro widmo. Za
      te pieniadze które biora organizuja super wyprawy.Polecam spokojnie
      możesz z nimi jechać
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka